Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 29. 3. 2008, Kroměříž

Corraki Moravia

datum naroz.:24. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdová, Staříčotec:Charlie z Budské samoty
matka:Corry von Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AaronpesCMKU/HW/4937/07 Martina Neulingerová, Oldřichoviceplavá60 cm5/3a/A4
AdarpesCMKU/HW/4938/07Ing. Martin Mazoch, Frýdek-Místekčerná se znaky60 cm5/2a,4a/N4
ArgopesCMKU/HW/4940/07 Kamil Sztula, O.- Nová Běláčerná se znaky62 cm5/2a
AxpesCMKU/HW/4943/07 Eva Liberdová, Staříččerná se znaky61 cm5/2a
AurafenaCMKU/HW/4946/07Ing. Petra Kozmíková, Napajedlačerná se znaky58 cm5/2a,4a

Elian Schlesien

datum naroz.:20. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Elian Schlesien [nové okno]
chovatel:Ing. Libor Ševeček, Bílovecotec:Urwis Chatka Zielarki
matka:Almera Milas Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmerpesCMKU/HW/4864/07 Hana Novotná, Kunštátčerná63 cm5/1a/E4/N4
ArawpesCMKU/HW/4866/07MUDr. Marie Červenková, Zákolanyplavá61 cm5/3a/E3
AmirafenaCMKU/HW/4868/07 Josef Janeček, Paskovská 57/270černá se znaky57 cm5/2a
AndyfenaCMKU/HW/4869/07 Iveta Jančová, Čakováplavá57 cm5/3a,4a/A4/N3
AxafenaCMKU/HW/4871/07 Miroslav Horinka, Trnávkaplavá61 cm5/3a,4a/E4

Folcrum

datum naroz.:21. 6. 2007 Účastníci svodu z vrhu D Folcrum [nové okno]
chovatel:Pristach Jozef, Motešiceotec:Milan v.d. Hausbergkante
matka:Dara z Krovia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dandypesbude doplněno Petr Bayer, Pustá Polomčerná se znaky63 cm5/2a

Folcrum

datum naroz.:28. 6. 2006 Účastníci svodu z vrhu C Folcrum [nové okno]
chovatel:Pristach Jozef, Motešiceotec:Oskar von der Bildeiche
matka:Dara z Krovia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
C-HitafenaCMKU/HW/4585-06/06 Martin Rolný, Prostějovplavá62 cm5/3a,4a

Haf Raf

datum naroz.:24. 12. 2006 Účastníci svodu z vrhu A Haf Raf [nové okno]
chovatel:Bedřichovotec:Bruce Country Bohemia
matka:Borůvka Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AxafenaCMKU/HW/4620/06 Marcela Peterková, Praha 4plavá61 cm5/3a/D2

Kouzelné jezero

datum naroz.:12. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Kouzelné jezero [nové okno]
chovatel:Ing. Hana Klicnarová, Brnootec:Daniels Jack Šédedab
matka:Anabela z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/4808/07Ing. Luděk Cekr, Ruda nad Moravouplavá64 cm5/3c/D2
ArtušpesCMKU/HW/4807/07Ing. Jiří Jón, Brandýs nad Labemplavá66 cm5/3a
AlmafenaCMKU/HW/4809/07 Karel Holý, Týn nad Vltavoučerná se znaky62 cm5/2a/E4
AméliefenaCMKU/HW/4813/07Ing. Hana Klicnarová, Brnočerná se znaky62 cm5/2a
AmishafenaCMKU/HW/4812/07 Alena Tioková, Brnočerná se znaky62 cm5/2a/E4
AmyfenaCMKU/HW/4811/07Mgr. Pavel Zahradník, Brno - Jundrovplavá60 cm5/3a/D2

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:7. 2. 2007 Účastníci svodu z vrhu J Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Marková Monika, Pozořiceotec:Calderon Moravia Hovacor
matka:Hermína Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Jumper BaskervillpesCMKU/HW/4666/07 Kateřina Zdeňková, Praha 9černá se znaky65 cm5/2a,4f,4d/D2/N4
Jessica QeeenfenaCMKU/HW/4670/07 Pavel Palát, Sedlešovicečerná se znaky61 cm5/2a,4b,4c,4f/D2/E4
Jessie Nice girlfenaCMKU/HW/4671/07PhDr. Jana Slámová, Brnoplavá61 cm5/3a

Lexova smečka

datum naroz.:21. 11. 2006 Účastníci svodu z vrhu A Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrád, Jaroměřotec:Kody - Plavý vítr
matka:Queen Elizabeth - Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArdenpesCMKU/HW/4586/06MUDr. Michaela Vránová, Praha 8černá se znaky67 cm5/2a

Maori Haka

datum naroz.:13. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Maori Haka [nové okno]
chovatel:Mgr. Jana Kruková, Měšiceotec:Keston Plavý vítr
matka:Akira Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkahatapesCMKU/HW/4949/07 Stanislav Kořínek, Prostějovčerná- cm5/1a

Moravia Diamond

datum naroz.:29. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu C Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungová, Kojetínotec:Akim Nova Merigo
matka:Ashera Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CadboropesCMKU/HW/4957/07 Martina Fistungová, Kojetínčerná se znaky62 cm5/2a
CaraibopesCMKU/HW/4958/07 Vlasta Filípková, Otrokovicečerná se znaky57 cm5/2a
ClaironpesCMKU/HW/4960/07 Jana Lukáčová, Jestřebíčerná se znaky62 cm5/2a/A1

Nové sady

datum naroz.:23. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu B Nové sady [nové okno]
chovatel:Ing. Jakub Střítecký, Želetavaotec:Barley Moravia Hovacor
matka:Felon Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BritafenaCMKU/HW/4779/07Ing. Jakub Střítecký, Želetavačerná se znaky58 cm5/2a/D2

od Červené skály

datum naroz.:21. 2. 2007 Účastníci svodu z vrhu J od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Nasthus Animagus
matka:Háta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JonášpesCMKU/HW/4680/07Ing. Bořek Dvořák, Brumoviceplavá- cm5/3a

od Královského rybníka

datum naroz.:9. 2. 2007 Účastníci svodu z vrhu C od Královského rybníka [nové okno]
chovatel:Dekanová Timotea, Všenoryotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Blacky od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CornellafenaCMKU/HW/4654/07 Miloš Hojer, Všenoryčerná se znaky62 cm5/2a

pod Vinařickou horou

datum naroz.:12. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu B pod Vinařickou horou [nové okno]
chovatel:Eva Pelantová, Třebichoviceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ceduna Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarrafenaCMKU/HW/4858/07 Josef Brdíčko, Česká Třebováčerná se znaky61 cm5/2a

Prima Nova

datum naroz.:11. 2. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Prima Nova [nové okno]
chovatel:Svobodová Jana, Hradec Královéotec:Kilbary Gasko Prim
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arka GaskofenaCMKU/HW/4677/07 Karel Ketner, Kostelec nad Orlicíplavá63 cm5/3a/D2

Takavorakan

datum naroz.:5. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Takavorakan [nové okno]
chovatel:Sarkisjan G. Horňáková R.otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Corina zo Šarfie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmerlinpesCMKU/HW/4986/07 Silvie Hrabalová Tomáš Svoboda, Alojzovčerná se znaky65 cm5/2a

Vrtichvost

datum naroz.:21. 3. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Vrtichvost [nové okno]
chovatel:Vantuchová Dagmar, Ostravaotec:Kody Plavý vítr
matka:Cherry Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AronpesCMKU/HW/4707/07 Čeněk Milota, Vršavecplavá65 cm5/3a
AidafenaCMKU/HW/4709/07MUDr. Pavel Krupička, Stará Boleslavčerná se znaky56 cm5/2a/D2/E4
AlishafenaCMKU/HW/4710/07 Jaromír Géryk, Jankovicečerná se znaky58 cm5/2a,4f,/E4
AmálkafenaCMKU/HW/4711/07 Jarmila Pospíšilová, Vincencovplavá58 cm5/3c/E4
AngiefenaCMKU/HW/4712/07 Jana Tučníková, Bystřičkaplavá59 cm5/3a
Anna-CherryfenaCMKU/HW/4713/07Ing. Jiří Tomandl, Olomoucplavá62 cm5/3a
ArinafenaCMKU/HW/4714/07 Mária Fialová, Slovenskočerná se znaky60 cm5/2a,4b/A4/D2

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:6. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu F z Beskydských Argonautů [nové okno]
chovatel:Zbyněk Tomeček, Ostraviceotec:Arnold z Kejvalky
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FessyfenaCMKU/HW/4787/07Ing. Zuzana Rečková, Kuřimčerná59 cm5/1a,4a
FirafenaCMKU/HW/4788/07Ing. Božislav Koloničný, Frýdek-Místekčerná se znaky65 cm5/2a,4a,4b

z Ecolonu

datum naroz.:16. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Ecolonu [nové okno]
chovatel:Mráková Jana MVDr., Prostějovotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Angelika Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ansheila ChicfenaCMKU/HW/4844/07 Miroslav Plešinger, Jihlávkačerná se znaky64 cm5/2a,4a

z Hrabovských stájí

datum naroz.:3. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu B z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčkováotec:Nasthus Animagus
matka:Gattia Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BastianpesCMKU/HW/4760/07Ing Viera Horvathova, Horní Bludovicečerná se znaky68 cm5/2a/A1
BritpesCMKV/HW4761/07 Břetislav Tůma, Opavačerná se znaky60 cm5/2a,4a
BaxarafenaCMKU/HW/4763/07 Silvie Walková, Bochořčerná se znaky60 cm5/2a/D2
BenitafenaCMKU/HW/4766/07Mgr. Vlasta Lungová, Rokytnicečerná se znaky65 cm5/2c,2d/D2

z Kraje pestrého kamení

datum naroz.:21. 9. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje pestrého kamení [nové okno]
chovatel:Jolana Těmínová, Liberecotec:Persano Gasko Prim
matka:Caroline z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AslanpesCMKU/HW/4982/07 Viktor Jeřábek, Zbýšovčerná61 cm5/1a/4a

z Plesenského údolí

datum naroz.:19. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Plesenského údolí [nové okno]
chovatel:Ing. Jiří Bubla, Ostrava-Plesnáotec:Benji z Královské stezky
matka:Dalila z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgeypesCMKU/HW/4814/07 Červená, Blanskočerná se znaky65 cm5/2a,4a/D2
AtreipesCMKU/HW/4817/07Mgr. Renáta Rzymanová, Horní Sucháplavá62 cm8/3a/D2
AxispesCMKU/HW/4818/07 Ludmila Cihlářová, Pustějovplavá62 cm8/3b,4a/A3/D2

z Vebrkasu

datum naroz.:16. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Vebrkasu [nové okno]
chovatel:Venzhöferová Lucie, Česká Běláotec:Calderon Moravia Hovacor
matka:Berry von Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlanpesCMKU/HW/4896/07 Sylva Řezníčková, Chrastčerná se znaky67 cm5/2a
ÁrčipesCMKU/HW/4898/07 Barbora Kašpárková, Klenovice na Hanéplavá63 cm5/3a/A4

ze Šumavských hvozdů

datum naroz.:16. 3. 2007 Účastníci svodu z vrhu A ze Šumavských hvozdů [nové okno]
chovatel:Petra Vlková, Husinecotec:Adam Astra Moldavia
matka:Brixi Králičí vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdampesCMKU/HW/4719/07Ing. Vladimír Žaža, Brnočerná se znaky68 cm5/2a,4f/N3

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:14. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu A ze Starého Rejvízu [nové okno]
chovatel:Dr. Lenka Turková, Rejvízotec:Artur z Duhového kopce
matka:Jetty Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlwinpesCMKU/HW/4846/07Ing. Radka Stárková, Horní Lánovčerná63 cm5/1a
ArturpesCMKU/HW/4847/07 Michaela Schwarzová, Lipník nad Bečvoučerná65 cm5/1a
AttilapesCMKU/HW/4848/07 Anton Hujsa, Skalica, Slovenskoplavá- cm5/3a/D2
AryafenaCMKU/HW/4851/07Dr. Lenka Turková, Rejvízčerná59 cm5/1a
AudreyfenaCMKU/HW/4853/07Ing., Ph.D Iva Palmová, Litvínovčerná59 cm5/1a/D2/E4

Zlatý vlas

datum naroz.:22. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu B Zlatý vlas [nové okno]
chovatel:Jaroslav Jedlička, Bukovina nad Labemotec:Jasper Plavý vítr
matka:Aschley z Opočenského panství
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BlondiefenaCMKU/HW/4743/07 Petr Kofnovec, Mirošoviceplavá60 cm5/3a/A3/N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus