Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 31. 3. 2007, Milovice u Hořic

Armadog

datum naroz.:12. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu B Armadog [nové okno]
chovatel:Mgr. Lenka Hovorková, Hlinnéotec:Avram Gutta Fortunae
matka:Arma ze Suchých luk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Boniefena4311/06Jana Láskováčerná se znaky57,5 cm5/2a,4f/D3,N6

Barte Prim

datum naroz.:7. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu I Barte Prim [nové okno]
chovatel:Ing.Tereza Kosinová, Praha 6otec:Keston Plavý vítr
matka:Feiby Barte Prim
Infinityfena4305/06Václav Plesníkčerná61 cm5/1a

Barte Prim

datum naroz.:8. 10. 2006 Účastníci svodu z vrhu J Barte Prim [nové okno]
chovatel:Ing.Tereza Kosinová, Praha 6otec:Gregor v. Volkerschlachtdenkmal
matka:Arizona Dragonlance
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Jeffpes4544/06Monika Rubinsteinčerná se znaky62 cm5/2a
Jesabellfena4546/06Radka Bostlováčerná se znaky60 cm5/2a
Jeana-Coniefena4547/06Ing.Radka Lojačerná59 cm5/1a

Gasko Prim

datum naroz.:6. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu Y Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodová, Hradec Královéotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Yrropes4313/06Jitka Horákováčerná69 cm5/1a/A3,D2
Yenniefena4315/06Jiří Svobodačerná62 cm5/1a/A4
Yennisfena4316/06Kristýna Žákováčerná se znaky62 cm5/2a,4e/D2
Yrisfena4318/06Barbora Homolkováčerná se znaky62 cm5/2a/N6
Yrrafena4319/06Lenka Šteklováčerná se znaky61 cm5/2a/D2

Gold Premio

datum naroz.:26. 8. 2006 Účastníci svodu z vrhu D Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarová,Rašoviceotec:Gregor v. Volkerschlachtdenkmal
matka:Shakira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Donnerpes4516/06Martin Herkaplavá61,5 cm5/3b,4a
Destinyfena4519/06Anastasi Sianučerná se znaky59,5 cm5/2a

Gora Monte

datum naroz.:17. 3. 2006 Účastníci svodu z vrhu D Gora Monte [nové okno]
chovatel:Radka Chmelinová, Ústí n. Labemotec:Helos v. Holter Berg
matka:Carioka Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Denzellpes4262/06Ing. Petr Tauberplavá61 cm5/3a,4a/A4,D3,E2

Jihočeský vítr

datum naroz.:18. 2. 2006 Účastníci svodu z vrhu D Jihočeský vítr [nové okno]
chovatel:Marcela Židoňová, Chotýčanyotec:Adam Astra Moldavia
matka:Cookie Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dafnefena4219/06Julius Roszačerná se znaky61,5 cm5/2c
Darbyfena4221/06David Kostrohryzplavá58 cm5/3a,4a

Karelson

datum naroz.:30. 3. 2006 Účastníci svodu z vrhu D Karelson [nové okno]
chovatel:Soňa Krůtov, Dubíotec:Keston Plavý vítr
matka:Jessika Nabuko - JKL
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dejzyfena4307/06Jakub Valníčekplavá57,5 cm5/3c/E4

Katčina smečka

datum naroz.:5. 6. 2006 Účastníci svodu z vrhu B Katčina smečka [nové okno]
chovatel:Kateřina Houšková, Praha 1otec:Cooper Ex Canis Lupus
matka:Afra Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bajajapes4417/06Renata Zálešákováčerná se znaky68 cm5/2a

Lórienský lístek

datum naroz.:4. 10. 2003 Účastníci svodu z vrhu A Lórienský lístek [nové okno]
chovatel:N.Dvořáková, Praha 10otec:Fario Barte Prim
matka:Ambra Lotto Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Asterixpes3293/03N.Dvořákováčerná se znaky65 cm5/2a,4d/A3,D2

Magické oko

datum naroz.:24. 1. 2006 Účastníci svodu z vrhu C Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Raková, Hodkoviceotec:Chyr Gasko Prim
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Contypes4166/06Radko Školníkčerná se znaky68,5 cm5/2a/A4

Nova Merigo

datum naroz.:5. 9. 2005 Účastníci svodu z vrhu B Nova Merigo [nové okno]
chovatel:Eva Vlková, Ústí nad Labemotec:Aik v. Engolling
matka:Arisha v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Baareafena4083/05Kateřina Fojtíkováčerná se znaky61,5 cm5/2a,4d/D2

Nové Sady

datum naroz.:19. 3. 2006 Účastníci svodu z vrhu A Nové Sady [nové okno]
chovatel:František Straka, Mírovotec:Artur z Duhového kopce
matka:Felon Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arturpes4270/06Jan Kytýřčerná se znaky65 cm5/2a,2d,4a/D2

od Vltavského jezu

datum naroz.:21. 11. 2005 Účastníci svodu z vrhu A od Vltavského jezu [nové okno]
chovatel:Anna Šilpochová, Hluboká n.5.otec:Adam Astra Moldavia
matka:Afrodita z Apolonova chrámu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arinafena4125/05Jiří Šrámekčerná se znaky61 cm5/2a,4f/D2,E2

Pektorův statek

datum naroz.:19. 7. 2006 Účastníci svodu z vrhu A Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelková, Tvrziceotec:Adam Astra Moldavia
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alanpes4467/06Markéta Kotolováplavá63,5 cm5/3a,4a/E4
Artušpes4470/06Josef Malinačerná se znaky- cm5/2a/E4,N6
Ajlafena4471/06Dušan Prušaplavá58 cm5/3a,4a/E4
Anniefena4472/06Jan Rausčerná se znaky59 cm5/2a/N3

Sideric Miks

datum naroz.:16. 6. 2006 Účastníci svodu z vrhu C Sideric Miks [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksová, Zlatníkyotec:Cameron z Brzáneckých vinohradů
matka:All-Brii Sideric Miks
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Caspianpes4438/06Martin Hrádekplavá66 cm5/3a
Cooperpes4439/06Vlastimil Genčurčerná64 cm5/1a,4a/A3
Cooxpes4440/06Rudolf Zrůbekčerná64 cm5/1a
Cairofena4441/06Wenke Neuendorfplavá61 cm5/1a
Calicofena4442/06Marie Voráčkováplavá62 cm5/3a/D2,E2
Calystrafena4443/06Eva Lukešováčerná62,5 cm5/1a
Canettifena4444/06Barbora Juklováplavá60 cm5/3a
Cookefena4445/06Petra Forstováplavá61,5 cm5/3c/E4
Crazyfena4446/06Sylvie Dočekalováplavá61 cm5/3a/E2

Šédedab

datum naroz.:18. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu F Šédedab [nové okno]
chovatel:Lucie Makovcová, Luka pod Medníkemotec:Avram Gutta Fortunae
matka:Ballantinka Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Frisco Sourpes4321/06Pavla Majerováčerná se znaky61 cm5/2a,4f/A1,N3
Finlandiafena4322/06Eva Kotálováčerná58 cm5/1a/N3

Šlovický vrch

datum naroz.:3. 6. 2006 Účastníci svodu z vrhu Ch Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclová, Šloviceotec:Hasko Gasko Prim
matka:Ambra z Brdské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Channelfena4415/06Dagmar Loučkováčerná se znaky58 cm5/2a

Vidovický kříž

datum naroz.:13. 5. 2006 Účastníci svodu z vrhu B Vidovický kříž [nové okno]
chovatel:Milan Dušek, Borovičkaotec:Persano Gasko Prim
matka:China Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Beafena4369/06Václav Šotaplavá58 cm5/3a/A4,D2,E4,N6
Benettafena4372/06Ivana Janákováplavá60 cm5/3c
Bernniefena4374/06Milan Dušekčerná61 cm5/1a/D2

Yrtep

datum naroz.:4. 3. 2006 Účastníci svodu z vrhu B Yrtep [nové okno]
chovatel:Petra Kučerová, Lipanyotec:Arny z Duhového kopce
matka:Aska z Čížovské
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blackjackpes4226/06Jaroslav Burdačerná se znaky64 cm5/2a,4f
Bacardifena4227/06Romana Vaňkováplavá70 cm5/3a
Beatricefena4228/06Dana Beranováčerná se znaky62 cm5/2a,2c,4f/D2,E4,N7

z Albrechtické samoty

datum naroz.:19. 10. 2004 Účastníci svodu z vrhu A z Albrechtické samoty [nové okno]
chovatel:Šárka Burešová, Albrechticeotec:Cedrik z Horské pastviny
matka:Bibiana Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Afrodithefena3675/04Ing. Jan Bartyzalplavá61 cm5/3a,4a/A4,D2,E4

z Albrechtické samoty

datum naroz.:4. 6. 2006

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Šárka Burešová, Albrechticeotec:Arnold z Kejvalky
matka:Bibiana Adamův hrádek
Brigittfena4409/06Šárka Burešováčerná se znaky63 cm5/2a

z Apollónova chrámu

datum naroz.:28. 1. 2006 Účastníci svodu z vrhu B z Apollónova chrámu [nové okno]
chovatel:Jaroslav Doležal, Roudnéotec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bettyfena4176/06Ing.Jiřina Rezkováčerná59 cm5/1a,4a/D2,E4,N3

z Duhového kopce

datum naroz.:16. 5. 2006 Účastníci svodu z vrhu C z Duhového kopce [nové okno]
chovatel:Mgr.Alena Otrubová, Čechy pod Košířemotec:Keston Plavý vítr
matka:Hexa z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Clipperpes4393/06Dana Jánskáčerná se znaky64 cm8/2a,4b/N3
Crystal Blackpes4395/06Lenka Dolákováčerná68,5 cm5/1a
Cindyfena4397/06Ing.Martin cerplavá62 cm5/3a
Coffee Hopefena4398/06Mgr.Alena Otrubováčerná se znaky63 cm5/2a/N3,N5

ze Stříbrných kaskád

datum naroz.:13. 5. 2006 Účastníci svodu z vrhu A ze Stříbrných kaskád [nové okno]
chovatel:Ing.Radana Ranincová, Horní Libchovaotec:Akym z Malého Rohozce
matka:Brenda Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Archibaldpes4386/06Petra Růžičkováčerná se znaky65 cm8/2a,4b,4c/A4,D2
Angiefena4391/06Alena Kortusováčerná se znaky63 cm5/2a,4b/A4

z Jůlinčina údolí

datum naroz.:4. 5. 2006

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Martina Mazurová, Slatina nad Zdobnicíotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Iffy Plavý vítr
Cessyfena4359/06Z. Berančerná se znaky60 cm5/2a

z Jůlinčina údolí

datum naroz.:9. 5. 2006 Účastníci svodu z vrhu D z Jůlinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurová, Slatina nad Zdobnicíotec:Atos ze Starého dvora
matka:Jenny Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Damiánpes4362/06Věra Volnáplavá65 cm5/3c
Dagpes4363/06Pavel Fořtíkplavá69 cm5/3c
Dawsonpes4364/06Jiřina Kotěšovskáplavá70 cm5/3a

z Kraje Kalicha

datum naroz.:25. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu C z Kraje Kalicha [nové okno]
chovatel:Ivana Zenklová, Táborotec:Barnabass v. Wackerbarth
matka:Acro Bohemia Dragonlance
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Carmenfena4328/06Jiří Středačerná62 cm5/1a,4a/A3,N3

z Kraje rumělky

datum naroz.:4. 5. 2006 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje rumělky [nové okno]
chovatel:Kamila Vokurková, Neřežínotec:Chyr Gasko Prim
matka:Bar-Bela Eldorádo Lipí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aldopes4344/06Jaromír Slavíkplavá69 cm5/3a
Albipes4347/06Alena Kopcováplavá65 cm5/3a,4a/D2,N3
Aišafena4348/06Lenka Čermákováčerná se znaky63 cm5/2a,4f/D2
Anafena4350/06Ing.Jan Šarapatkačerná se znaky63 cm5/2a,4f/A4,N3,N5

z Kraje Vlka

datum naroz.:3. 4. 2006 Účastníci svodu z vrhu B z Kraje Vlka [nové okno]
chovatel:Filip Procházka, Biskupiceotec:Jasper Plavý vítr
matka:Bensi Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Benjaminpes4296/06Petr Havlíkčerná se znaky63 cm5/2a,4a,4d/A3,E3,N6
Brixpes4298/06MUDr.Petr Kolátorplavá66 cm5/3a,4a/E4

z Radyňského podhradí

datum naroz.:1. 5. 2006

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Mgr.Lenka Děkanová, Starý Plzenecotec:Kody Plavý vítr
matka:Ambra Čertův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Brenafena4339/06Michal Komončerná se znaky60 cm5/2a,4f/N5

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus