Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 15. 10. 2006, Milovice u Hořic

Bonifácio

datum naroz.:23.10.2005
chovatel:Trunečková Ivana, Berounotec: Arny z Duhového kopce
matka:Porga Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisu majitelbarvavýškasvodový kód
Anniefena4112/05Krejzová Ivana, Spořicečerná61 cm5/ 1a

Bukový háj

datum naroz.:18.02.2006
chovatel:Landsmannová Věra, Ing., Oldřichov otec:Áron z Brdské samoty
matka:Balda Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Crokuspes4208/06Mokrý Rostislav, Sokolniceplavá66 cm5/ 3a/ D2,E4
Cedropes4207/06Baliharová Marcela, Bc., České Meziříčíplavá65 cm5/ 3a,4a/
Cesfena4211/06Libnarová Eva, Hrádek n. Nisouplavá64 cm5/ 3a
Cissifena4212/06Bubeník Tomáš, Unhošťplavá61 cm5/ 3a
Citadellafena4213/06Pecháček Martin, Písečnáčerná, znaky64 cm5/ 2a
CyrolpesKubíková Kateřina, Hradec Královéčerná, znaky65 cm5/ 2a/ D2

Černý vítr

datum naroz.:05.10.2005
chovatel:Balonová Martina, Praha otec:Kilbary Gasko Prim
matka:Kira Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arifena4105/05Chottová Zuzana, Ing., Ústí nad Labemčerná, znaky62 cm5/ 2c,2e/ A3,E4
Akirafena4102/05Procházka Martinplavá62 cm5/ 3a

Gasko Prim

datum naroz.:06.09.2005
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Hasko Gasko Prim
matka:Carin z Ročkova
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Xenafena4088/05Raisová Tereza, Roupovčerná, znaky61 cm5/ 2a,4f

Gasko Prim

datum naroz.:04.08.2005
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Artur z Duhového kopce
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Wellafena4067/05Onderčanin jan, Týnec n./S.černá, znaky61 cm5/ 2a,4f/ D2
Woodypes4065/05Palová Věra, Všestaryčerná, znaky65 cm5/ 2a/ D2

Gora Monte

datum naroz.:17.03.2006
chovatel:Chmelinová Radka, Ústí nad Labem otec:Helos v. Holter Berg
matka:Carioka Gold Mondeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Debrafena4265/06Klimeš Petr, Jablonec n. Nisouplavá58 cm5/ 3a/ D2,E4
Dreadpes4260/06Václavů Miroslava, Vrchlabíčerná62 cm5/ 1a/ D2
Dantespes4261/06Vendlerovi Hana a Arnošt, Vojkoviceplavá62 cm5/ 3a/ D2
Drew Marryfena4263/06Chmelinová Radka, Ústí nad Labemčerná, znaky58 cm5/ 2a,2e
Dorothyfena4267/06Dušková Šárka, Ústí nad Labemplavá58 cm5/ 3a/ D2,E4

Gutta Fortunae

datum naroz.:27.01.2006
chovatel:Goldmannová Alena, Kunice otec:Bojan v. Vögele Hof
matka:Atma Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Coreshpes4181/06Polinská Ivanka, Jílové u Prahyčerná, znaky62 cm5/ 2a/ D2
Cleopes4182/06Jindra Aleš, Kolínčerná, znaky66 cm5/ 2a/ D2,N3
Cierafena4187/06Schreinek Milan, Škvorecplavá64 cm5/ 3a,4a/ A4
Ciporahfena4185/06Schmidtová Jana, MUDr., Jílové u Prahyplavá63 cm5/ 3a/ A4
Cayennefena4183/06Alblová Evaplavá61 cm5/ 3a/ D2
Ciarafena4186/06Djakovová Blanka, Stará Boleslavčerná, znaky62 cm5/ 2a/ N3
Carolfena4184/06Pokorná Barbora, Prahačerná, znaky61 cm5/ 2a,4a
Clarafena4189/06Beranová Iva, Červenka plavá61 cm5/ 3a
Camafena4188/06Vlasáková Pavlína, Benešovčerná, znaky61 cm5/ 2a/ D2

Jihočeský vítr

datum naroz.:18.02.2006
chovatel:Židoňová Marcela, Chotýčany otec:Adam Astra Moldavia
matka:Cookie Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Daiguirifena4220/06Špitálská Martina, Prahačerná, znaky62 cm5/ 2a,4a
Dantespes4216/06Korbelová Vlasta, Prahačerná, znaky62 cm5/ 2a

Kasurgis

datum naroz.:05.10.2005
chovatel:Kejdanová Jitka, Praha otec:Jasper Plavý vítr
matka:Centa Růžové atrium
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ayenfena4097/06Kejdanová Jitka, Prahačerná59 cm5/ 1a/ A3
Ailafena4096/06Králová Dana, Nové Mitroviceplavá62 cm5/ 3a

Kesidy

datum naroz.:10.12.2005
chovatel:Baudyšová Jana, Kamenný Přívoz otec:Iberto v. Spreewehrmühle
matka:Kesidy Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Argyllpes4128/05Váňová Adélačerná67 cm5/ 1a
Attari Wartfena4131/05Jindráková Radka, Kyškovicečerná, znaky64 cm5/ 2a/ A4,D2
Alviafena4130/05Hroudová Renata, Dačiceplavá64 cm5/ 3a/ D2,E1,N3
Achitafena4134/05Baudyšová Jana, Kamenný Přívozčerná64 cm5/ 1a
Awefena4133/05Baudyš Rudolf, Kamenný Přívozčerná60 cm5/ 1a/ A3
Arwenfena4132/05Kejvalová Tereza, Hradec Královéčerná, znaky65 cm5/ 2a

Magické oko

datum naroz.:24.01.2006
chovatel:Raková Eva, Hodkovice otec:Chyr Gasko Prim
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CloefenaMahdalíková Eva, Starý Plzenecplavá61 cm5/ 3a
CorpesBayer Karel, Kamenicečerná, znaky66 cm5/ 2a,4a
Cartpes4167/06Baleka Vladimír, Drahanovicečerná, znaky69 cm5/ 2a/ D2
Codypes4164/06Ureš Martin, Prahačerná, znaky69 cm5/ 2a,4a
CasiuspesČerná Bohdana, Plzeňčerná, znaky66 cm5/ 2a

Mílas Moravia

datum naroz.:15.02.2006
chovatel:Štěrbová Zuzana, Deblín otec:Bellfast v.d. Haselhöhe
matka:Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bentleypes4202/06Němečkovi Romana a Petr, Silůvkyčerná, znaky68 cm5/ 2a/ A3,A4
Berlingopes4203/06Belič Miroslava, Ljubljana (SLO)černá, znaky64 cm5/ 2a,4a/ A4,D2,N3
Buickpes4204/06Lovrečič Andreja, Ankaran (SLO)černá, znaky66 cm5/ 2a,4a
Barchettafena4205/06Kaplanová Jolana, MUDr., Brnočerná, znaky62 cm5/ 2a

Moravia Diamond

datum naroz.:07.01.2006
chovatel:Řihošková Martina, Kojetín otec:Urco Chatka Zielarki
matka:Baxia Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Baltirafena4156/06Havelka Miroslav, Vinicečerná, znaky63 cm5/ 2a/ N3

Nova Merigo

datum naroz.:05.09.2005
chovatel:Vlková Eva, Ústí nad Labem otec:Aik v. Engolling
matka:Arisha v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bennypes4079/05Fučíková Milena, Říčany u Prahyplavá68 cm5/ 3a,4a
Brennuspes4080/05Vlková Ivana, Ústí nad Labemplavá65 cm5/ 3a

od Hrnčířského kruhu

datum naroz.:23.02.2006
chovatel:Bartoňová Irena, RNDr., Červený Hrádek otec:Carl von der Rabauken
matka:Barborka od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Estragonpes4195/06Mátlová Soňa, Jihlavačerná, znaky66 cm5/ 2a/ D2
Ebenpes4190/06Přívozníková jana, Světlí n./Sázavoučerná, znaky65 cm5/ 2a/ A3,A4
Eleonorafena4196/06Špytková Hana, Dolní Bousovplavá61 cm5/ 3c
Elvírafena4198/06Plochová Miroslava, České Budějoviceplavá60 cm5/ 3a
Emafena4199/06Eliáš Vlastimil, Ing., Boršov nad Vltavoučerná, znaky5/ 2c,4e/ N3

od Vltavského jezu

datum naroz.:21.11.2005
chovatel:Šiplochová Anna, Hluboká nad Vltavou otec:Adam Astra Modavia
matka:Afrodita z Apollónova chámu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alexpes4118/05Vogeltanz Ladislav, Trhanovčerná, znaky67 cm5/ 2a/ A1
AkimpesKodádek Milan, Vodňanyčerná, znaky67 cm5/ 2a
Alicefena4124/05Stropnický Jar., Ing., Hluboká nad Vltavoučerná, znaky62 cm5/ 2a
Andypes4119/05Pavelková Libuše, Vlachovo Březíčerná, znaky69 cm5/ 2a/ A3

von Philippsdorf

datum naroz.:03.06.2005
chovatel:Valentová Veronika, Filipov otec:Atze v. Wackerbarth
matka:Aya z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DexfenaHamršmídová Alice, Prahačerná, znaky62 cm5/ 2a,4a,4f

z Apollónova chrámu

datum naroz.:28.01.2006
chovatel:Doležal Jaroslav, Roudné otec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Casiopeia z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blacke Sorbonepes4172/06Ryšková Andrea, České Budějovicečerná68 cm5/ 1a/ D2
Britpes4174/06Kohoušek Sranislav, Libovicečerná, znaky65 cm5/ 2a/ D2
Blacki Tallyfena4177/06Doležal Jaroslav, Roudnéčerná61 cm5/ 1a/ C2,D2,N6
Borrafena4178/06Prchal Karel, Nepomukčerná60 cm5/ 1a/ C2

z Krahule

datum naroz.:05.01.2006
chovatel:Mgr. Eva Mitrováotec:Artur z Duhového kopce
matka:Blanka od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alfpes4145/06Bouška Lukáš, Dolní Břežanyčerná, znaky68 cm5/ 2a/ A3,D2
Athospes4147/06Šubrt Daniel, Kamenný Újezdčerná, znaky68 cm5/ 2a/ A6
Arianafena4150/06Zavřel Jaroslav, Chrudimčerná, znaky63 cm5/ 2a,4b,4d,4f/ D2
Agátafena4149/06Číž Jan, Přešticečerná, znaky62,5 cm5/ 2a,4e/ D2

z Nedabylské vísky

datum naroz.:07.06.2005
chovatel:Judová Olga, Nedabyle otec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Floreta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Anitafena4002/05Kastlová Alena, Plzeňčerná, znaky61 cm5/ 2a,4d,4f/ D2,E4

z Rajského kopce

datum naroz.:26.06.2005
chovatel:Lupienska Renata, Karviná - Ráj otec:Jasper Plavý vítr
matka:Bianka Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Brunopes4021/05Stručková Alena. Prahačerná69 cm5/ 1a

ze Zahrady tújí

datum naroz.:12.04.2005
chovatel:Dvořák Zdeněk, Kladno otec:Fario Barte Prim
matka:Aida Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aidafena3910/05Srebek Tomáš, Vodochodyčerná, znaky60 cm5/ 2a

Zelená záře

datum naroz.:22.12.2005
chovatel: Vacová Táňa, Mgr., Řepníky otec:Keston Plavý vítr
matka:Assi z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitel barvavýškasvodový kód
Aurafena4141/05Dobrá Jana, Světlá nad Sázavoučerná60 cm5/ 1a,4a

Indiánska maska

datum naroz.:03.11.2005
chovatel: Kolenčík L., Dr. Santová, Slovensko otec:Argo Rosad
matka:Arien Indiánska maska
jménopohlavíčíslo zápisumajitel barvavýškasvodový kód
Erienfena4278/06/05Procházka Michal, Příbram černá, znaky63 cm5/ 2a/ E4

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus