Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 17. 6. 2006, Dvůr Králové nad Labem

Attractive Nuisance

datum naroz.:22.05.2005 Účastníci svodu z vrhu A Attractive Nuisance [nové okno]
chovatel:Pipková Klára, Praha otec:Atos ze Starého dvora
matka:Fatima Country Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alexpes3955/05Pešava Petr, Pardubicečerná, znaky66 cm5/ 2a,4f/ D2
Aurafena3962/05Nováčková Eva, Pozořicečerná, znaky61 cm5/ 2c,4b,4f/ D2

Bonifácio

datum naroz.:23.10.2005 Účastníci svodu z vrhu A Bonifácio [nové okno]
chovatel:Trunečková Ivana, Beroun otec:Arny z Duhového kopce
matka:Porga Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arynafena4115/05Vacek Evžen, Ing., Praha - Řepyčerná60 cm5/ 1a/ A1,N3
ArchibaldpesTrunečková Ivana, Berounčerná64 cm5/ 1a
Arnypes4108/05Hnízdilová Naděžda, Litvínovčerná62 cm5/ 1a,4a/ E4,N3
Ágnesfena4114/05Kozelková Jana, Velké Opatovicečerná60 cm5/ 1a

Černý vítr

datum naroz.:05.10.2005 Účastníci svodu z vrhu A Černý vítr [nové okno]
chovatel:Balónová Martina, Praha otec:Kilbary Gasko Prim
matka:Kira Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Akimpes4099/05Svoboda Luboš, Obřístvíčerná, znaky64 cm5/ 2a
Alexpes4098/05Krátký Ivo, Semicečerná, znaky63 cm5/ 2a/ E4
Aikafena4101/05Douchová Veronika, Dobříščerná, znaky60 cm5/ 2a,2c,2d,2e
Ammyfena4103/05Trubáková Hana, Svádovplavá61 cm5/ 3c/ E4

Gasko Prim

datum naroz.:27.04.2005 Účastníci svodu z vrhu V Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Berenika Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Valdopes3932/05Bialek Jan, Prahaplavá66 cm5/ 3a,4a

Gasko Prim

datum naroz.:04.08.2005 Účastníci svodu z vrhu W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Artur z Duhového kopce
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Wargopes4057/05Paparegová Jarmila, Karlovy Varyčerná, znaky61 cm5/ 2a

Karelson

datum naroz.:19.06.2005 Účastníci svodu z vrhu C Karelson [nové okno]
chovatel:Krůtová Soňa, Dubí u Teplic otec:Art ze Starého dvora
matka:Venta od Jinolických rybníků
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cessyfena4028/05Kacovská Ludmila, Prahačerná, znaky60 cm5/ 2a/ E4
Claudiefena4 /05Bauerová Soňa, Újezd nad Lesyplavá58 cm5/ 3c/ A4,E4

Mílas Moravia

datum naroz.:27.11.2004 Účastníci svodu z vrhu A Mílas Moravia [nové okno]
chovatel:Štěrbová Zuzana, Deblín otec:Persano Gasko Prim
matka:Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Apriliafena3709/04Dufek Petr, Ing., Telnice u Brnačerná62 cm5/ 1a/ N3

od Červené skály

datum naroz.:11.10.2004 Účastníci svodu z vrhu I od Červené skály [nové okno]
chovatel:Procházková Hana, Budkovice otec:Atos ze Starého dvora
matka:Háta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ittafena3657/04Dušek Jiří, Rakovníkčerná, znaky62 cm5/ 2a,4a,4d/ D2

od Školních rybníků

datum naroz.:14.07.2005 Účastníci svodu z vrhu A od Školních rybníků [nové okno]
chovatel:Rýznar Vít, Ing., Chabařovice otec:Atos ze Starého dvora
matka:Ambra z Mrazové kotliny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Airinfena4048/05Limbergová Simona, Martiněvesčerná, znaky61 cm5/ 2a/ N3
Askypes4 /05Petráková Stanislava, Bílý potokplavá66 cm5/ 3a,4a
Akirafena4049/05Rýznar Vít, Ing., Chabařovicečerná, znaky59 cm5/ 2a

od Vltavského jezu

datum naroz.:21.11.2005 Účastníci svodu z vrhu A od Vltavského jezu [nové okno]
chovatel:Šiplochová Anna, Hluboká nad Vltavou otec:Adam Astra Modavia
matka:Afrodita z Apollónova chámu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alanpes4117/05Zvěřinová Helena, Lysá nad Labemčerná, znaky65 cm5/ 2a,4f/ N5

Ostravské hvozdy

datum naroz.:02.06.2005 Účastníci svodu z vrhu B Ostravské hvozdy [nové okno]
chovatel:Rajmanová Šárka, Ostrava - Zábřeh otec:Bary ze Zámrsku
matka:Hery černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bellafena3983/05Břežná Dana, Petřvaldčerná, znaky61,5 cm5/ 2a,4f/ A4,E3,E4

z Páralovy zahrady

datum naroz.:18.01.2004 Účastníci svodu z vrhu I z Páralovy zahrady [nové okno]
chovatel:Novák Luděk, Ing., Kroměříž otec:All z Královské stezky
matka:Hella z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Irisfena3381/04Durdisová St., Horní Jirčanyčerná, znaky63 cm5/ 2a,4f/ H1

Troubský Mys

datum naroz.:06.05.2005 Účastníci svodu z vrhu A Troubský Mys [nové okno]
chovatel:Blažík Přemysl, Troubsko otec:All z Královské stezky
matka:Hanni Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Artpes3946/05Růžičková Jana, Havlíčkův Brodčerná, znaky65 cm5/ 2a/ D2

Vidovický kříž

datum naroz.:10.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A Vidovický kříž [nové okno]
chovatel:Dušek Milan, Mostek otec:Persano Gasko Prim
matka:China Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aristopes3861/05Čermák Petr, MUDr., Vrchlabíčerná70 cm5/ 1a/ A3,N4

z Budské samoty

datum naroz.:10.09.2005 Účastníci svodu z vrhu I z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Černá Lidmila, Višňová otec:Bary ze Zámrsku
matka:Barbara Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Irisfena4074/05Klíma Josef, Ing., Kyjeplavá61,5 cm5/ 3a/ N3
Idopes4070/05Martínovská Dagmar, Římovčerná, znaky68 cm5/ 2a
Indirafena4073/05Maštalířová Dita, Ivančicečerná, znaky61,5 cm5/ 2a,4a/ H1
Iokyfena4076/05Černá Lidmila, Višňováplavá61,5 cm5/ 3a
Issisfena4075/05Kramářová Renata, MUDr., Příbramčerná, znaky63 cm5/ 2a
Iorkpes4072/05Koudová Miroslava, Mostplavá69 cm5/ 3a
Ivyfena4077/05Koudová Miroslava, Mostčerná, znaky60,5 cm5/ 2a,4b

z Julinčina údolí

datum naroz.:23.11.2004 Účastníci svodu z vrhu B z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Mazurová Martina, Slatina otec:Persano Gasko Prim
matka:Jenny Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blondyfena3698/04Bombala Martin, Lounyplavá62,5 cm5/ 3a

z Kraje vlka

datum naroz.:05.04.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje vlka [nové okno]
chovatel:Procházka Filip, Jevíčko otec:Persano Gasko Prim
matka:Bensi Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Apollopes3900/05Lorenz Ivo, Vysoké Mýtoplavá67 cm5/ 3a

z Nedabylské vísky

datum naroz.:07.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Nedabylské vísky [nové okno]
chovatel:Judová Olga, Nedabyle otec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Floreta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Albertpes3997/05Honis Václav, Husinecčerná, znaky68,5 cm5/ 2a,4b,4d,4f

z Polní cesty

datum naroz.:30.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Polní cesty [nové okno]
chovatel:Babická Kateřina, Kamenice otec:Atos ze Starého dvora
matka:Daria Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Archiepes3898/05Štiková Kateřina, Kralupy nad Vltavoučerná, znaky68 cm5/ 2a,4a,4f

z Prorub

datum naroz.:08.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Prorub [nové okno]
chovatel:Kárníková Nelly, Hořičky otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Naomi Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Agátafena3866/05Mikeš Vladimír, Červený Kostelecplavá62 cm5/ 3a

ze Zahrady tújí

datum naroz.:12.04.2005 Účastníci svodu z vrhu A ze Zahrady tújí [nové okno]
chovatel:Dvořák Zdeněk, Kladno otec:Fario Barte Prim
matka:Aida Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Atreypes3907/05Dvořáková Olga, Kladnočerná, znaky67 cm5/ 2a/ N3
Argopes3908/05Šimek Michal, Řetováčerná, znaky68,5 cm5/ 2c,2d,2e/ N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus