Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 8. 4. 2006, Milovice u Hořic

Attractive Nuisance

datum naroz.:22.05.2005 Účastníci svodu z vrhu A Attractive Nuisance [nové okno]
chovatel:Pipková Klára, Praha otec:Atos ze Starého dvora
matka:Fatima Country Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Amálkafena3956/05Pipková Klára, Praha 5plavá61 cm5/ 3a
Ambrafena3960/05Bartošová Květa, Česká Skalicečerná, znaky62 cm5/ 2a
Arishafena3959/05Chvojková Petra, Květnicečerná, znaky60 cm5/ 2a
Axipes3953/05Pejšová Dagmar, MUDr., Praha 10černá, znaky67 cm5/ 2a

Du Domaine Des Seigneurs De La Garde

datum naroz.:28.03.2003 Účastníci svodu z vrhu U Du Domaine Des Seigneurs De La Garde [nové okno]
chovatel:Boucher Daniel, Francie otec:Pasco vom Guggisbergerlandli
matka:Mesca Du Domaine Des Seigneurs De La Garde
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Urquipes2CRK372Korenko Miloslav, Květnicečerná, znaky61 cm5/ 2a/ A4

Folcrum

datum naroz.:01.06.2005 Účastníci svodu z vrhu B Folcrum [nové okno]
chovatel:Pristach Jozef, Slovensko otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Dara z Krovia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bonopes4170-06/05Klubíčková Hana, Hradec Královéčerná, znaky63 cm5/ 2a

Gasko Prim

datum naroz.:14.03.2005 Účastníci svodu z vrhu U Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Frieder vom Georgenberg
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Uncarafena3877/05Mikulecký Petr, RNDr., Hradec Královéplavá61 cm5/ 3a/ A4,D2

Gasko Prim

datum naroz.:27.04.2005 Účastníci svodu z vrhu V Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Berenika Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Vaskopes3933/05Seidl Lubomír, Lukavicečerná, znaky67,5 cm5/ 2a
Verdifena3938/05Růžičková Barbora, Rudnáčerná, znaky60 cm5/ 2a
Verenicafena3939/05Dohnálková Bohumila, Dřítečplavá60 cm5/ 3a
Vessifena3940/05Itterheim Martin, Jihlavaplavá62 cm5/ 3a
Vikefena3941/05Klusáček Ivan, Ing., Polnáčerná, znaky61,5 cm5/ 2a

Gasko Prim

datum naroz.:04.08.2005 Účastníci svodu z vrhu W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Artur z Duhového kopce
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
WinkyfenaŠimek Karel, Ing., Stěžeryplavá59,5 cm5/ 3a
Wontypes4064/05V.Černá J.Zeithami, Mnichovicečerná, znaky63,5 cm5/ 2a

Horské sedlo

datum naroz.:11.02.2005 Účastníci svodu z vrhu D Horské sedlo [nové okno]
chovatel:Harbichová Jana, Praha otec:Art ze Starého dvora
matka:Bára Horské sedlo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dairafena3800/05Regal Ivan, Velké Popovicečerná, znaky59 cm5/ 2a
Daisyfena3799/05Hessová Sylvie, Prahaplavá63,5 cm5/ 3a/ A4

Jantarová zahrada

datum naroz.:22.02.2005 Účastníci svodu z vrhu C Jantarová zahrada [nové okno]
chovatel:Jánský Ivan, Ing., Nečín otec:Persano Gasko Prim
matka:Jantara Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Caseyfena3845/05Klejzar Tomáš, Ing., Jihlavaplavá63 cm5/ 3c/ A4,D2

Kasurgis

datum naroz.:05.10.2005 Účastníci svodu z vrhu A Kasurgis [nové okno]
chovatel:Kejdanová Jitka, Praha otec:Jasper Plavý vítr
matka:Centa Růžové atrium
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arispes4091/05Skočdopole jiří, Prahaplavá59 cm5/ 3a/ E4

Kočířův dvůr

datum naroz.:27.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A Kočířův dvůr [nové okno]
chovatel:Kočířová Ilona, Mukařov otec:Damián Adamův hrádek
matka:Cola Loka Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ájafena4014/05Kučera Miroslav, Říčanyčerná60 cm5/ 1a
Aldapes4007/05Dreksler Zdeněk, Netvořicečerná, znaky67 cm5/ 2a/ N3
Alfpes4006/05Žiláková Marcela, Prahačerná69 cm5/ 1a/ A4
Arankafena4013/05Řehák Radek, Chodounyčerná60 cm5/ 1a
Arnypes4008/05Kočířová Ilona, Mukařovčerná64 cm5/ 1a
ArtpesMalá Markétačerná66 cm5/ 1a

Lavandula

datum naroz.:12.11.2004 Účastníci svodu z vrhu A Lavandula [nové okno]
chovatel:Pytlounová Alena, Mgr., Brandýs nad Labem otec:Atos ze Starého dvora
matka:Nova Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Arispes3684/04Němec Miroslav, Zdiby-Brnkyčerná, znaky64 cm5/ 2a,4a/ N3

Magické oko

datum naroz.:09.09.2004 Účastníci svodu z vrhu B Magické oko [nové okno]
chovatel:Raková Eva, Hodkovice otec:Damián Adamův hrádek
matka:Amanda Magic Area
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Baxttrpes3639/04Doškář Vl., Petrovplavá67 cm5/ 3a

Queen Elsa

datum naroz.:15.07.2003 Účastníci svodu z vrhu B Queen Elsa [nové okno]
chovatel:Sojková Markéta, Žižice otec:Carleon Gold Mondeo
matka:Adelaide Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Baxterpes3261/03Černý Jiří, Prahačerná64 cm5/ 1a

Siderecan

datum naroz.:07.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A Siderecan [nové okno]
chovatel:Beitlová Dana, Ing., Praha otec:Hasko Gasko Prim
matka:Axa z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Agnipes3970/05Macháčková Hana, Prahaplavá62,5 cm5/ 3a/ D2
Ahrimpes3971/05Pudil Jiří, Berounčerná, znaky67 cm5/ 2a/ E4
Anáhitafena3977/05Pechoušková Libuše, Mníšek pod Brdyplavá60 cm5/ 3a,4a/ D2,E4
Anubispes3973/05Falta Otakar, Ing., Praha 10černá, znaky66 cm5/ 2a
Artumesfena3978/05Štróblová Marie, Ing., Květniceplavá61 cm5/ 3a
Astartéfena3979/05Hovorková Barbora, Týniště n. O.černá, znaky63 cm5/ 2a

Šlovický vrch

datum naroz.:03.05.2005 Účastníci svodu z vrhu H Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Peclová Jana, Šlovice otec:Akym z Malého Rohozce
matka:Ambra z Brdské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Hagyfena3927/05Klesa Josef, Klatovyčerná, znaky58 cm5/ 2a,4a
Halifena3928/05Peclová Jana, Šlovicečerná, znaky58,5 cm5/ 2a,4a
Hatiafena3929/05Votík Jaromír, Plzeňčerná, znaky59 cm5/ 2a/ E4
Heartpes3925/05Bláha Luděk, Merklínčerná, znaky61 cm5/ 2a,4a/ D2
Helinfena3930/05Pavlasová Věra, Rokycanyplavá59 cm5/ 3a,4a

von Philippsdorf

datum naroz.:03.06.2005 Účastníci svodu z vrhu D von Philippsdorf [nové okno]
chovatel:Valentová Veronika, Filipov otec:Atze v. Wackerbarth
matka:Aya z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
D´atzepes3988/05Perger Petr, Náchodčerná, znaky66 cm5/ 2a/ A3,D2,N5
DocentpesJanda Václav, Kladnočerná, znaky66 cm5/ 2a,4a,4f/ A3,N5
Dollyfena3995/05Sochůrek Jiří, Novosedlicečerná, znaky59 cm5/ 2a,4f/ N5
Donpes3990/05Drobný Josef, Malšovicečerná, znaky66 cm5/ 2a,4f/ A4,D2
Donatellopes3991/05Tulach Pavel, Veltrusyčerná, znaky66 cm5/ 2a,4b,4f/ D2,N5
DamianpesŠtička Martin, MUDr., Liberecčerná, znaky67 cm5/2a,4b,4f/ A3,N5

z Horské pastviny

datum naroz.:02.05.2005 Účastníci svodu z vrhu F z Horské pastviny [nové okno]
chovatel:Nesvačilová Jana, Dobruška otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Baby z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Fibbifena3918/05Magenheimová Mia, Praha 9černá, znaky57 cm5/ 2a
Fleurfena3919/05Nosek Tomáš, Praha 5černá, znaky63 cm5/ 2a
Fossafena3920/05Nováková Alice, Kvasinyčerná, znaky62 cm5/ 2a
Frampes3913/05Skalická Renata, Praha 4plavá67 cm5/ 3a,4a/ A3

z Károvského údolí

datum naroz.:24.05.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Károvského údolí [nové okno]
chovatel:Plánská Dagmar, Ohrobec-Károv otec:Damián Adamův hrádek
matka:Naron Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Afrafena3967/05Machová Vl., Jičínčerná63 cm5/ 1a
Arguspes3966/05Červenka Čestmír, Zákolanyplavá63 cm5/ 3a/ A3,A4,D2,E4
Artemisfena3969/05Landová Věra, Hradec Královéplavá60 cm5/ 3a
Athospes3964/05Švejnohová Hana, Zdiměřice-Jeseniceplavá68 cm5/ 3a/ A3
Aztékpes3965/05Švejnohová Hana, Zdiměřice-Jesenicečerná, znaky65 cm5/ 2a

z Kraje vlka

datum naroz.:05.04.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje vlka [nové okno]
chovatel:Procházka Filip, Jevíčko otec:Persano Gasko Prim
matka:Bensi Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Abbiefena3901/05Kruml Petr, Dolní Břežanyčerná, znaky61 cm5/ 2a/ E4
Adélkafena3902/05Rosskohl David, Nákloplavá61 cm5/ 3a
Alenkafena3903/05Mikovi D L, Suliceplavá61 cm5/ 3a/ D2,N4
Angelafena3904/05Zatřepálek Jan, Praha 10plavá64 cm5/ 3a
Anniefena3905/05Šmejcová Jana, Jičínčerná, znaky61 cm5/ 2a,4f/ N3
Apolenkafena3906/05Procházka Filip, Jevíčkočerná62 cm5/ 1a

z Krásného Botiče

datum naroz.:13.01.2005 Účastníci svodu z vrhu B z Krásného Botiče [nové okno]
chovatel:Pangrácová Kateřina, Horní Chvatliny otec:Atos ze Starého dvora
matka:Campari Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bayafena3761/05Tirrová Šárka, Ludvíkovicečerná, znaky61 cm5/ 2a,4c,4f/ H1

z Nedabylské vísky

datum naroz.:07.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Nedabylské vísky [nové okno]
chovatel:Judová Olga, Nedabyle otec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Floreta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Améliefena4000/05Střítecký Jakub, Ing., Želetavaplavá62 cm5/ 3c/ D2,E4
Atillapes3999/05Judová Nikola, Nedabylečerná, znaky63 cm5/ 2a,4a,4b,4d/ D3

z Rajského kopce

datum naroz.:26.06.2005
chovatel:Lupienská R., Karviná - Ráj otec:Jasper Plavý vítr
matka:Bianka Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bartolomějpes4016/05Čuprunová Marie, JUDr., Rovensko p. Tr.černá69 cm5/ 1a/ N5

z Trocnovského dvorce

datum naroz.:29.07.2004 Účastníci svodu z vrhu A z Trocnovského dvorce [nové okno]
chovatel:Vochozková Petra, Mladé otec:Apollón z Apollónova chrámu
matka:Leanthia Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Archibaldpes3588/04Dvořáková Eva, Dubnéčerná, znaky65 cm5/ 2a,4b,4c/ E4

ze Stínu lípy

datum naroz.:28.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A ze Stínu lípy [nové okno]
chovatel:Slabihoudek Radek, Liteň otec:Atos ze Starého dvora
matka:Brigith Jill Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aerinfena4044/05Němcová Karla, Ing., Praha 5černá, znaky60 cm5/ 2a/ D2
AkimpesDvořáková Ivana, Táborplavá
AnetafenaRůžička Pavel, Všeradicečerná, znaky61 cm5/ 2e/ D2,N3
Asanpes4038/05Mašková Zuzana, Kašperské Horyčerná, znaky65 cm5/ 2a/ N3
Ashlifena4043/05Meudlová Jana, Praha 9černá, znaky61 cm5/ 2a

ze Zahrady tújí

datum naroz.:12.04.2005 Účastníci svodu z vrhu A ze Zahrady tújí [nové okno]
chovatel:Dvořák Zdeněk, Kladno otec:Fario Barte Prim
matka:Aida Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Artušpes3909/05Pátek Vladimír, Ing., Libčice nad Vltavouplavá67 cm5/ 3c

z Julinčina údolí

datum naroz.:23.11.2004 Účastníci svodu z vrhu B z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Mazurová Martina otec:Persano Gasko Prim
matka:Jenny Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Brahamikpes3692/04Mazurová Martinaplavá67 cm5/ 3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus