Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 25. 3. 2006, Kroměříž

Gasko Prim

datum naroz.:16.01.2005 Účastníci svodu z vrhu T, V a W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Prima Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Tesimbafena3777/05Lanta Jan, Velké Poříčíčerná, znaky61 cm5/ 2a,4b/ A3,D2

Gasko Prim

datum naroz.:27.04.2005 Účastníci svodu z vrhu T, V a W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Berenika Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Vanilkafena3937/05Michalová Eva, Nová Včelniceplavá61,5 cm5/ 3a/ D2

Gasko Prim

datum naroz.:04.08.2005 Účastníci svodu z vrhu T, V a W Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Králové otec:Artur z Duhového kopce
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Wotanpes4066/05Srbecká Gabriela, Brnočerná, znaky64 cm5/ 2a,4a

Jantarová zahrada

datum naroz.:22.02.2005 Účastníci svodu z vrhu C Jantarová zahrada [nové okno]
chovatel:Jánský Ivan, Nečín otec:Persano Gasko Prim
matka:Jantara Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cecilyfena3840/05Skolková Hana, Tišnovčerná, znaky63 cm5/ 2a,4d/ D2,N3

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:24.02.2005 Účastníci svodu z vrhu Ch Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Marková Monika, Sivice otec:Bertram Adamův hrádek
matka:Cita Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Chasepes3848/05Pochop Bohumil, Rapotínčerná, znaky65,5 cm5/ 2a,4b/ A4,D2

Moravia Hovacor

datum naroz.:13.07.2005 Účastníci svodu z vrhu E Moravia Hovacor [nové okno]
chovatel:Jemelková Hana, Přerov - Kozlovice otec:Arko z Pomezí
matka:Baira Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ezoppes4052/05Konečný Václav, Náměšť na Hanéplavá68 cm5/ 3b

Ostravské hvozdy

datum naroz.:02.06.2005 Účastníci svodu z vrhu B Ostravské hvozdy [nové okno]
chovatel:Rajmanová Šárka, Ostrava - Zábřeh otec:Bary ze Zámrsku
matka:Hery černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Barypes3980/05Rajmanová Šárka, Ostrava - Zábřehplavá67 cm5/ 3c/ D2
Bonafena3984/05Rajmanová Šárka, Ostrava - Zábřehčerná, znaky63,5 cm5/ 2a,4b
Borafena3985/05Glacová Pavlína, Haťplavá63,5 cm5/ 3a/ A4
Brittpes3982/05Sova Pavel, Ing., Uničovplavá68 cm5/ 3a

Šlovický vrch

datum naroz.:03.05.2005 Účastníci svodu z vrhu H Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Peclová Jana, Šlovice otec:Akym z Malého Rohozce
matka:Ambra z Brdské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Haagpes3922/05Bařina Roman, Ing., Blažoviceplavá66 cm5/ 3c/ D2,E4
Halleypes3923/05Řehoř Miroslav, Ing., Uherský Brodplavá65 cm5/ 3a,4a/ D2

Troubský mys

datum naroz.:06.05.2005 Účastníci svodu z vrhu A Troubský mys [nové okno]
chovatel:Blažík Přemysl, Troubsko otec:All z Královské stezky
matka:Hanni Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Albafena3950/05Dugová Blanka, Soběslavčerná, znaky60 cm5/ 2a,4f/ D2

von der Hausbergkante

datum naroz.:21.12.2004 Účastníci svodu z vrhu R von der Hausbergkante [nové okno]
chovatel:Pratt Georgina, Kitzbühel otec:Gregor vom Völkerschlachtdenkmal
matka:Numi von der Hausbergkante
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Roxyfena4069-05/04Jemelková Hana, Přerov - Kozlovicečerná, znaky63 cm5/ 2a

z Eliotova dvora

datum naroz.:14.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Eliotova dvora [nové okno]
chovatel:Jankulár Jiří, Ostrava otec:Damián Adamův hrádek
matka:Brita z Mrazové kotliny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Adirafena3831/05Jurina Ladislav, Stará Ves nad Ondřejnicíplavá61,5 cm5/ 3a/ A4,D2
Andorpes3826/05Ryšavý Jaroslav, Přerov - Újezdecplavá64 cm5/ 3a,4a
Anettfena3832/05Přívozník Petr, Ostravaplavá60 cm5/ 3a,4a/ A1
Angiefena3833/05Michálek Miroslav, Šenovplavá60 cm5/ 3a/ A4
Arcanpes3827/05Fojtík Radim, Ing., Horní Domaslavicečerná68 cm5/ 1a,4a/ D2
Artušpes3828/05Mareth Zbyněk, Vítkovčerná, znaky68 cm5/ 2a/ D2
Ashafena3834/05Ryba Pavel, Petřvaldčerná, znaky61 cm5/ 2a/ D2
Atheafena3835/05Nevřivová Jana, Ing. Ostravaplavá61 cm5/ 3a/ D2

z Hrabovských stájí

datum naroz.:30.06.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Lyčková Barbora, Ostrava-Hrabová otec:Attila vom Wildweibchenstein
matka:Gatia Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Anjafena4034/05Halla Vlastimil, Opava - Vávroviceplavá57,5 cm5/ 3a/ D2
Arespes4030/05Zekucia Miloslav, Ing., Stará Ves nad Ondřejnicíčerná, znaky68 cm5/ 2c,2d,4b
Attipes4031/05Gregor Aleš, Mgr., Olomoucplavá68 cm5/ 3a/ A4

z Pískových dolů

datum naroz.:05.05.2005 Účastníci svodu z vrhu C z Pískových dolů [nové okno]
chovatel:Pecha Vladan, RNDr., Raškovice otec:Achab von Phillipsdorf
matka:Happy Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cubapes3944/05Štamposká Ivana, Dolní Bečvačerná, znaky67 cm5/ 2a

z Radyňského podhradí

datum naroz.:15.10.2004 Účastníci svodu z vrhu A z Radyňského podhradí [nové okno]
chovatel:Děkanovská Lenka, Mgr., Starý Plzenec otec:Art ze Starého dvora
matka:Ambra Čertův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Artpes3658/04Děkanovská Eva, Starý Plzenecčerná, znaky70 cm5/ 2a,4d

z Rajského kopce

datum naroz.:26.06.2005 Účastníci svodu z vrhu B z Rajského kopce [nové okno]
chovatel:Lupienská Renata, Karviná otec:Jasper Plavý vítr
matka:Bianka Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Berenikafena4022/05Lupienská Renata, Karvináčerná61 cm5/ 1a/ A1
Bostonpes4020/05Lapiš Josef, Dětmarovicečerná, znaky69 cm5/ 2a,4b,4d

ze Slezské Hořiny

datum naroz.:21.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A ze Slezské Hořiny [nové okno]
chovatel:Rybička Josef, Ing., Brumovice otec:Lumen Bixa
matka:Cora Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Angelafena3885/05Prudký Miroslav, Rovečnéčerná, znaky59,5 cm5/ 2a
Arankafena3887/05Křeháček Roman, Kojetínčerná, znaky65,5 cm5/ 2a
Ardopes3879/05Tomis Martin, Šenovplavá70 cm5/ 3a,4a

z Času růže

datum naroz.:06.12.2004 Účastníci svodu z vrhu B z Času růže [nové okno]
chovatel:Čermáková Alena, Soběslav otec:Carl v.d. Rabauken
matka:Arka Komornická
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bretpes3716/04Přikryl Mojmír, Prostějovplavá61,5 cm5/ 3a/ D2

z Prorub

datum naroz.:08.03.2005 Účastníci svodu z vrhu A z Prorub [nové okno]
chovatel:Kárníková Nelly, Hořičky otec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Naomi Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Angelikapes3868/05Strnad Miroslav, Zlínplavá63,5 cm5/ 3a/ D2

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus