Přihlásit se

Chovné feny - archiv

Ve výpisu jsou chovné feny, které nejsou zařazeny mezi aktivní, jsou to feny uchovněné v ČR, jejichž majitelé v současné době nejsou členy klubu ani nemají uzavřenou chovatelskou smlouvu, dále feny, které uhynuly.

Výběr barvy:

Podmínce vyhovuje 299 záznamů.

jménonarození/
úhyn
číslo zápisubarvatřídabonitační kódPT
Abbaye z Kraje bílé pěny27. 1. 2011CMKU/HW/6455/11plavá15/3a/B5,C2,G1,S1/S86 b
Abigail od Květnické studánky29. 4. 2012CMKU/HW/6977/12plavá-5/3a,4a/E4,K1,N3,N4,S5/S92 b
Adéla z Času růže2. 9. 2002CMKU/HW/3006/02/06plavá24/3b/A4/BA-
Adelheid Logo Hastar24. 5. 1997CMKU/HW/1410/97/99plavá15/3a/H2/5-
Adélka z Kraje vlka5. 4. 2005CMKU/HW/3902/05plavá25/3a/J2,K1,L4/AA-
Adina od Koněspřežky8. 11. 1996CMKU/HW/1299/96/01plavá25/3a/L4/7-
Adira z Eliotova dvora14. 3. 2005CMKU/HW/3831/05/07plavá25/3b,4a/A4,D2,N7/AA-
Afrodita Huad'Dib20. 2. 2009CMKU/HW/5582/09plavá15/3a/S92 b
Afrodita Westbohemia star16. 2. 2005CMKU/HW/3808/05/07plavá24/3a/D2,E1,M3,M8,N3/BB-
Afrodita z Apollónova chrámu24. 1. 2000CMKU/HW/2095/00/04plavá25/3a/K4,M8/3-
Afrodith Lady Marion28. 6. 2012CMKU/HW/7054/12plavá-5/3a/A1,I1,J1,L6/S85 b
Agáta Lucky Ijsbeer11. 6. 2008CMKU/HW/5368/08plavá-5/3a/S5/S-
Agátka Sidaho31. 5. 2004CMKU/HW/3519/04/08plavá34/3a/D2,G3,L4/BB-
Agira Lumakuto10. 3. 2006CMKU/HW/4238/06plavá22/3c/B1,D2,G1,K3,L1/AA-
Agnes z Prorub8. 3. 2005CMKU/HW/3867/05plavá-2/3a/G1,K1,L1,P2/S-
Aida ze Švestkového sadu27. 4. 2012CMKU/HW/7017/12plavá14/3a/G3,S1/S91 b
Aila Kasurgis5. 10. 2005CMKU/HW/4096/05plavá25/3a/BA-
Aila Sobí dvůr27. 1. 2008CMKU/HW/5079/08plavá-5/3c/B5,D2,G1,K1,P2/S-
Aimy z Horské pastviny18. 3. 1999CMKU/HW/1874/99/03plavá25/3a/6-
Aireen Victoria Brunensis5. 3. 1998CMKU/HW/1585/98/00plavá25/3a/L4/4-
Airin Krušnohorská růže24. 6. 1998CMKU/HW/1671/98/01plavá25/3a/A4,A5,D2,G3,M1/3-
Ajka Modrý plamen CS21. 7. 1994ČKSP/801/94/97plavá-2/3a/D3,E4,L4,M8/3-
Ajla Pektorův statek19. 7. 2006CMKU/HW/4471/06plavá34/3b/D2,E4,L4,N3/BA-
Akira Černý vítr5. 10. 2005CMKU/HW/4102/05/08plavá25/3a/K4,M8/BB-
Akira Zašovský květ15. 3. 2004CMKU/HW/3468/04/07plavá15/3b,4a/A4,D2,N7/AA-
Akirra Gora Monte18. 8. 2002CMKU/HW/2981/02/07plavá24/3a/D3,G1/BB-
Akropoli z Javorového háje11. 10. 1995CMKU/HW/1057/95plavá25/3b,4a/D2,L2/7-
Ali Lobivia9. 9. 2004CMKU/HW/3644/04plavá25/3a/B9,D2,G3,K1,L4/AA-
Alison Snow Meadow31. 1. 2009CMKU/HW/5559/09plavá-5/3a/L6,S1,S5/S-
Alissa ze Slezské Hořiny21. 3. 2005CMKU/HW/3883/05/07plavá25/3a/A3,N5/BB-
All-Brii Sideric Miks.3. 5. 2003 / 8. 9. 2012CMKU/HW/3158/03/06plavá05/3a/AA-
Allison Splendidi Canes16. 4. 2008CMKU/HW/5255/08plavá-5/3a,4a/D2,D4,K1/S-
Alma Růžové atrium25. 4. 1998CMKU/HW/1620/98/01plavá15/3a/B1,E1,L1,L4/5-
Almera Mílas Moravia27. 11. 2004CMKU/HW/3708/04/07plavá24/3a/A4,H1,L2,L4/AA-
Alrisha z Úpatí Ondřejníku28. 11. 2004CMKU/HW/3704/04/07plavá35/3a/B9,D2,H1/AA-
Alva z Cikánky1. 9. 1996CMKU/HW/1232/96/99plavá-4/3a,4a/M8,04/8-
Amálka z Císařského údolí22. 5. 2009CMKU/HW/5751/09plavá-5/3a,4a/K1,N2,S1/S-
Amanda Magic Area11. 7. 1998CMKU/HW/1683/98/01plavá24/3a/K4,L4/8-
Ambra Čertův hrádek23. 5. 2000CMKU/HW/2271/00/04plavá35/3a/G3,M8/BB-
Ambra Hali Gali16. 2. 2008 / 19. 8. 2016CMKU/HW/5124/08plavá15/3a/S1,S5/S-
Ambra Lotto Bohemia1. 6. 1997CMKU/HW/1420/97/00plavá35/3a,4a/E1,L4/6-
Ambra z Mrazové kotliny23. 4. 1998 / 11. 11. 2009CMKU/HW/1602/98/04plavá35/3a/A4,L4/5-
Amelie Karelson16. 12. 2003CMKU/HW/3344/03plavá34/3a/B1,E4,H2,L4,M8/BB-
Améllie z Kraje pramenů26. 4. 2009CMKU/HW/5672/09plavá-1/3a,3e/D2,K1/S-
Ami Amijon Star21. 6. 2008CMKU/HW/5395/08plavá14/3a/S1/S-
Ammy Černý vítr5. 10. 2005CMKU/HW/4103/05plavá35/3a/E4,L4,M6/BB-
Anabela z Rajského kopce18. 6. 2003CMKU/HW/3228/03/07plavá25/3a,4a/ A4/ BB-
Anabela z Ročkova26. 7. 1999CMKU/HW/1979/99/03plavá24/3a,4a/E4/7-
Andromeda Axabell1. 8. 2006CMKU/HW/4482/06plavá-5/3c/D2,E4,G2,G3,K3,L4,O2,P2,S1/S-
Andy Zmizelá Vltava9. 12. 2007CMKU/HW/5060/07plavá-5/3a/P2,S2/S-
Aneta spod Krasína16. 4. 1994CMKU/HW/1399/97/98plavá-5/3a,4a/B1,M8,O4/7-
Anett z Hlučínských rovnin20. 5. 1994ČKSP/749/94/98plavá-5/3a/L4,M8,O4/3-
Angela Moravia Lamara15. 3. 2010CMKU/HW/6064/10plavá-4/3a,3c/B1,D2/S86 b
Angelika z Prorub8. 3. 2005CMKU/HW/3868/05/08plavá15/3a/D2,L4/AA-
Angelika Zašovský květ15. 3. 2004CMKU/HW/3469/04/07plavá15/3b,4a/G1,L4/AA-
Angelina z Červeného domu18. 6. 2006CMKU/HW/4451/06/08plavá35/3a/B5,B8,C1,D2,E3,G3,I1,L4,M3,O2/BB-
Angie Vrtichvost21. 3. 2007CMKU/HW/4712/07plavá14/3a/E1,S5/S-
Angie z Eliotova dvora14. 3. 2005CMKU/HW/3833/05plavá25/3a/K1/BA-
Angua ze Slatinského dvora14. 5. 2007CMKU/HW/4802/07plavá-5/3c/A4,G3,L4,S1/S-
Anita Štorchův kraj CS23. 7. 1992ČsHPK/406/92/95plavá-2/D2,H2,L2/8-
Anitun z Valdeckého lesa31. 3. 2007CMKU/HW/4718/07plaváV4/3a/E4,G3,N4/S-
Anna-Cherry Vrtichvost21. 3. 2007CMKU/HW/4713/07plavá15/3a/E4,G3,M8,S5/S-
Antara z Podhořanských kopců23. 11. 2011CMKU/HW/6747/11plavá15/3a/N4,S1,X1/S100 b
Antigona z Apollónova chrámu24. 1. 2000CMKU/HW/2096/00/05plavá29/3c/A1,M1,M8/4-
Aotearoa z Pospecovy zahrady23. 3. 2004CMKU/HW/3475/04plavá25/3b,4a/A5,B4,C1,D2,E1,I1,K3,O2/BA-
Apogee Lobivia9. 9. 2004CMKU/HW/3645/04plavá-4/3a/G1,K1,S1/S-
Aprilia Hali Gali16. 2. 2008CMKU/HW/5126/08plavá-5/3a/D2,S1,S5/S-
Arabela z Hrádku Kunratic CS11. 9. 1993ČKSP/611/93/96plavá-5/3a/5-
Aranka Barte Prim6. 6. 1996CMKU/HW/1179/96/98plavá15/3a,4a/D2,G2/5-
Areta Černý sen18. 5. 2010CMKU/HW/6182/10plavá-5/3a,4a/S88 b
Areta z Javorového háje11. 10. 1995CMKU/HW/1059/95/98plavá25/3b,4a/A4,D2,L4/3-
Argó Logo Hastar24. 5. 1997CMKU/HW/1412/97/01plavá24/3c/B5,E4,L4,M8/3-
Ariana Sideric Miks.3. 5. 2003CMKU/HW/3159/03/07plavá25/3a/AA-
Ariella z Faustova domu1. 6. 2000CMKU/HW/2279/00/04plavá35/3a/M8/AA-
Arina z Času růže2. 9. 2002CMKU/HW/3010/02plavá24/3a,4a/A3,G2,L4/ AA-
Ariva Lotto Bohemia1. 6. 1997 / 18. 8. 2010CMKU/HW/1422/97/01plavá34/3a,4a/A5/3-
Arka Haf Raf24. 12. 2006CMKU/HW/4619/06plavá-5/3a,4a/S-
Arka ze Zámrsku26. 4. 1997CMKU/HW/1388/97/01plavá25/3a,4a/B4/6-
Army Wartes CS27. 11. 1992ČsHPK/458/92/95plavá-4/3a,4a/7-
Artumes Siderecan7. 6. 2005CMKU/HW/3978/05plavá25/3a/L4,N3/BB-
Arwen Elian Schlesien20. 7. 2007CMKU/HW/4870/07plavá-4/3a/E4/S92 b
Ashera Moravia Diamond20. 2. 2004CMKU/HW/3409/04/07plavá25/3a/A4/AA-
Aschka Bohemia Choc30. 8. 1999CMKU/HW/2020/99/04plavá25/3a,4a/L4,BB-
Aska Štorchův kraj CS23. 7. 1992ČsHPK/409/92/94plavá-5/3a/F3,G6,I3/3-
Assi z Příhonu17. 1. 2002CMKU/HW/2810/02/05plavá25/3a,4a/E1,H2/BA-
Asta Logo Hastar24. 5. 1997CMKU/HW/1413/97/01plavá25/3c/E4,G3,L4,M8/5-
Aška ze Zámrsku26. 4. 1997CMKU/HW/1387/97/00plavá25/3c/B1,D2,G3,L4/3-
Atila z Albrechtické samoty19. 10. 2004CMKU/HW/3673/04/08plavá25/3a/A4,N3,O2/BB-
Atma Gutta Fortunae10. 3. 2000CMKU/HW/2139/00/03plavá15/3a/D2/6-
Aura Lotto Bohemia1. 6. 1997CMKU/HW/1423/97plavá34/3a/J1/4-
Ava Tara Guarda23. 9. 2006CMKU/HW/4530/06plavá-5/3a/A3,D2,E1,G1,S1/S-
Awhina Maori Haka13. 8. 2007CMKU/HW/4956/07plavá-4/3a/K4,L4,O2,S1/S-
Axa Haf Raf24. 12. 2006CMKU/HW/4620/06plavá-5/3a/M8,P2/S-
Axa Zlaté oko8. 1. 1997CMKU/HW/1314/97/98plavá35/3a,4a/D2,M8/6-
Aya z Brzáneckých vinohradů20. 2. 1998 / 18. 5. 2008CMKU/HW/1549/98/01plavá24/3a,4a/D2,L1,M8/5-
Ayla ze Starého dvora24. 6. 2001CMKU/HW/2637/01plavá35/3c/BA-
Baara z Nedabylské vísky23. 8. 2007CMKU/HW/4925/07plavá-4/3a/D2,F2/S86 b
Babu Hali Gali13. 11. 2009CMKU/HW/5935/09plavá15/3a/D3/S-
Baccara Rubínový květ27. 8. 1997CMKU/HW/1458/97plavá25/3a/A1,L4,M8,N3/8-
Baira Moravia Hovacor28. 3. 2001 / 10. 9. 2010CMKU/HW/2503/01/05plavá15/3b/G1,L4/AA-
Bally Gasko Prima Nova9. 7. 2007CMKU/HW/4879/07plavá-4/3a,4a/D2,K1,N4/S-
Bára Horské Sedlo12. 7. 2001CMKU/HW/2655/01/05plavá35/3a/D2,I1/AA-
Barbara Bohemia Choc30. 12. 2001 / 9. 6. 2014CMKU/HW/2792/01/04plavá15/3a,4a/J1/AA-
Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku12. 6. 2006CMKU/HW/4435/06plavá25/3a/D2,H2,J1/AA-
Barborka Adamův hrádek6. 5. 2000CMKU/HW/2233/00/04plavá25/3a,4a/B8,K3/BA-
Baria Barte Prim24. 12. 1996 / 15. 12. 2008CMKU/HW/1306/96/98plavá25/3a/A4,D3/7-
Baria Gasko CS23. 9. 1993ČKSP/618/93/96plavá-5/3a/K3/5-
Barleta Moravia Diamond7. 1. 2006CMKU/HW/4157/06plavá25/3b,4a/J1,N3,N4/BA-
Barnabel Rubínový květ27. 8. 1997CMKU/HW/1459/97/03plavá35/3b,4a/A3,J1,M8/3-
Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů26. 2. 2000CMKU/HW/2122/00/03plavá25/3a/B8,G3/5-
Bella Logo Hastar30. 5. 1999CMKU/HW/1938/99/02plavá25/3c/B9,G3,L4/5-
Bella z Nerudovky14. 5. 2011CMKU/HW/6594/11plavá-4/3a/A3,L6,S1/S94 b
Bellinda Axabell29. 7. 2008CMKU/HW/5420/08plavá-5/3a/B3,D2,G1/S94 b
Bellis z Bylinkové zahrady27. 7. 2002CMKU/HW/2961/02/05plavá24/3a/AA-
Benetta Vidovický kříž13. 5. 2006CMKU/HW/4372/06plavá15/3c/L5,L6,M1,S1/S-
Bennie Vidovický kříž13. 5. 2006CMKU/HW/4373/06plavá-7/3a/D2,E1,G3,I1,K4,L4,N3,O3,S6/S-
Bensi z Kraje vlka3. 4. 2006CMKU/HW/4302/06plavá25/3a,4a/AA-
Berenika Adamův hrádek6. 5. 2000CMKU/HW/2234/00/04plavá25/3a/B1,M8/AA-
Berenika Gold Premio15. 3. 2002CMKU/HW/2852/02/06plavá25/3a,4a/A3,D3,D4,H2,K4/BA-
Berry Teresie Bohemia21. 2. 2010CMKU/HW/6025/10plavá-5/3a,4a/G1,L6,S1/S90 b
Berry v. Philippsdorf23. 1. 2003CMKU/HW/3088/03/05plavá35/3a/E4,H2,L7,M8/BA-
Beryl Muminí údolí CS21. 2. 1991ČsHPK/266/91/93plavá-2/B1,D1,H2,J2,L2,04/3-
Bessi Lavandula15. 8. 2006CMKU/HW/4495/06plavá15/3a/S5/S-
Bessy Jihočeský vítr17. 8. 1993ČKSP/580/93/97plavá-4/3a/G1,H1,K4,L1,M1/8-
Betty Nové sady23. 4. 2007CMKU/HW/4776/07plavá-2/3a/B5,E1,G1,H1,L4,L6,S1/S-
Betty z Divišovských sadů24. 3. 2003CMKU/HW/3116/03/08plavá25/3a/E4,L4/AA-
Bety u Státní hranice CS17. 6. 1994ČKSP/767/94plavá-4/3a/A1,D3,E4,K4,L4,M8/8-
Beyra Krumlovské podzámčí15. 5. 2008CMKU/HW/5281/08plavá15/3a,4a/B5,D3,G1,S5/S-
Bibiana Adamův hrádek6. 5. 2000CMKU/HW/2236/00/04plavá25/3a/A4,M8/7-
Blaicy Biely démon-2 26/88/91plavá-5L5T2/1-
Blondy Lumono24. 12. 1997 / 15. 3. 2008CMKU/HW/1512/97/03plavá25/3a/A4,D2,M8/7-
Blondy od Červené skály20. 2. 1997CMKU/HW/1340/97/99plavá15/3a/6-
Blondy z Julinčina údolí23. 11. 2004CMKU/HW/3698/04plavá25/3a/G1/BB-
Blondy Noble z Košířského vrchu CS11. 7. 1994ČKSP/780/94/97plavá-5/3a/D2,E4,K4/8-
Bodie Lexova smečka16. 5. 2008 / 1. 8. 2017CMKU/HW/5344/08plavá-6/3a/K1,S5/S-
Bonna Zelená záře27. 6. 2008CMKU/HW/5387/08plavá14/3a/I1,J1,K1,M2,N4,P2,S1,S5/S-
Bonnie z Drahlova3. 5. 1997CMKU/HW/1404/97/99plavá25/3a/A4,D2,G2,K3,L4/5-
Bonnie z Pískových dolů29. 6. 2003CMKU/HW/3249/03/07plavá25/3a/E4,G1,L4,M8/AA-
Bonnie ze Stříbrných kaskád3. 6. 2007CMKU/HW/4827/07plavá-5/3a/D2,D4,E1,J1/S-
Bonny Bur-Za CS3. 9. 1992 / 16. 8. 2004ČsHPK/424/92/96plavá-5/3c/B1,F1,J5,K8,P1/8-
Bonny z Divišovských sadů24. 3. 2003CMKU/HW/3117/03/06plavá25/3a/M8/BA-
Bora Ostravské hvozdy2. 6. 2005CMKU/HW/3985/05plavá35/3a/B1,L4/AA-
Borga u Třešňovky27. 6. 1996CMKU/HW/1211/96/98plavá25/2a,4a/B5,D2,K3,L4/3-
Brenda Chip Farm25. 7. 2003CMKU/HW/3271/03/07plavá25/3c/BB-
Brenta Šlovický vrch19. 3. 2001 / 29. 8. 2015CMKU/HW/2497/01/05plavá24/3a,4a/M8/BB-
Brie Černý vítr14. 4. 2008CMKU/HW/5250/08plavá-5/3a/K3,M3,S6/S-
Bright Jill Gold Premio15. 3. 2002 / 17. 5. 2016CMKU/HW/2853/02/05plavá25/3a/BB-
Brigitte Ajkaro30. 10. 1992ČsHPK/473/92/95plavá-5/3a,4a/B1,C2,D2,F3,I1/3-
Brita z Mrazové kotliny1. 4. 2000 / 6. 4. 2012CMKU/HW/2177/00/05plavá35/3a,4a/L4/7-
Brixi Králičí vrch12. 8. 2002CMKU/HW/2973/02/07plavá35/3a/BB-
Brixi Magické oko9. 9. 2004CMKU/HW/3641/04plavá34/3a/L4/BA-
Bryta Zelená záře27. 6. 2008CMKU/HW/5389/08plavá15/3a/A4,E1,J2,L4,S1/S-
Byorka Gold Premio15. 3. 2002CMKU/HW/2855/02/06plavá25/3a/D2,E4,G3,H2/BB-
Bystrouška Katčina smečka5. 6. 2006 / 20. 8. 2011CMKU/HW/4426/06plavá25/3a/B8,M3/AA-
Caithlenn Westbohemia star28. 7. 2007CMKU/HW/4885/07plavá-4/3c/D3,E4,L4,P2,S1/S-
Cally Yrtep9. 10. 2006CMKU/HW/4541/06plavá15/3a/D2,E4,J1,S2/S-
Canetti Sideric Miks.16. 6. 2006CMKU/HW/4444/06plavá12/3a/G1,L1,P2,S3/S-
Caramela Katveri23. 3. 2008CMKU/HW/5185/08plavá-5/3b,4a/A4,D3,L4,N3,S1/S-
Carin od Červené skály17. 3. 1998CMKU/HW/1589/98/03plavá25/3a/G3,K1,L2,M8/6-
Carioka Gold Mondeo12. 11. 1998 / 1. 9. 2008CMKU/HW/1762/98/02plavá25/3a/O4/3-
Carolans Šédedab1. 4. 2001CMKU/HW/2515/01/06plavá25/3b,4a/B8,K3,N5/BB-
Carrie Daimar27. 8. 2007CMKU/HW/4933/07plavá15/3e,4a/N4,P2,S1,S5/S-
Casia Gasko CS19. 3. 1994ČKSP/719/94/99plavá-5/3a/D2,K4,L4/4-
Cassie Jihočeský vítr14. 6. 1996CMKU/HW/1104/96/01plavá25/3c/A1/3-
Cassie Navare Prim25. 3. 2010CMKU/HW/6086/10plavá-5/3a,4a/K1,L6,S4/S71 b
Cassie Nova Moravia10. 3. 2011CMKU/HW/6465/11plavá-5/3a/D2,J1,N4,S5/S76 b
Cathrin Růžové atrium22. 6. 2001CMKU/HW/2620/01plavá24/3a/E2,E3,L2,L6/BB-
Catty spod Krasína1. 7. 1996CMKU/HW/1456/97/00plavá25/3a/7-
Caty Kris-Ve-Mar14. 5. 1998CMKU/HW/1630/98/04plavá35/3a/D2,E4,L2,M8/5-
Cayetana Moravia Hovacor27. 9. 2002 / 22. 3. 2009CMKU/HW/3039/02/06plavá15/3a/G3/AA-
Cedra z Budské samoty17. 8. 1996CMKU/HW/1224/96/00plavá34/3b/J1,L4/3-
Cerrie Horské Sedlo7. 6. 2004CMKU/HW/3551/04plavá24/3a/D3,Q1/BB-
Ces Bukový háj18. 2. 2006 / 26. 11. 2011CMKU/HW/4211/06plavá25/3a/L4/BB-
Cessy Gasko CS19. 3. 1994ČKSP/720/94/97plavá-5/3a/A3,B6,D2,I1,L4,M8/7-
Cibulka Katčina smečka9. 9. 2008CMKU/HW/5446/08plavá-5/3b,3e,4a/K1/S94 b
Cilla Plavý vítr17. 8. 1992ČsHPK/416/92/95plavá-5/3c/J5,43/4-
Cinda Tánio7. 4. 1992ČsHPK/371/92/94plavá-2/3b,4a/D2,F1,I2/4-
Cindy Logo Hastar13. 6. 2000CMKU/HW/2302/00/02plavá34/3c/L3/5-
Cindy v. Philippsdorf4. 6. 2004CMKU/HW/3527/04/06plavá25/3a/M1/BA-
Cirié Šlovický vrch4. 4. 2002CMKU/HW/2889/02/06plavá34/3a/G3/BB-
Cita Jihočeský vítr14. 6. 1996CMKU/HW/1106/96/99plavá24/3c/B5,D2,C2,M8,N3,O3/7-
Cita z Budské samoty17. 8. 1996CMKU/HW/1223/96/99plavá25/3a/G2,H2,K1,L8/3-
Clannad Gasko CS19. 3. 1994ČKSP/718/94/98plavá-5/3a,4a/B8,E4,M8/7-
Clara Gutta Fortunae27. 1. 2006CMKU/HW/4189/06plavá15/3a/S5/S-
Claudie Karelson19. 6. 2005CMKU/HW/4026/05plavá-1/3c/A4,B5,C2,E4,G1,G3,K1,N3,P2,S1/S-
Cloe Magické oko24. 1. 2006CMKU/HW/4169/06plavá-5/3b/K1,P2/S-
Collin Jihočeský vítr14. 6. 1996CMKU/HW/1107/96/00plavá35/3c,4a/A4,D2,E4,L4,O3/3-
Coney Jantarová zahrada22. 2. 2005CMKU/HW/3844/05/07plavá26/3a/D2,N3/AA-
Cooke Sideric Miks.16. 6. 2006CMKU/HW/4445/06plavá-2/3a/B1,D2,E4,G1,G3,P2,S3/S-
Cora Jihočeský vítr14. 6. 1996CMKU/HW/1109/96/99plavá25/3c/D3,M8/3-
Cora Šédedab1. 4. 2001CMKU/HW/2513/01/03plavá25/3a/B8/BA-
Cora v. Philippsdorf4. 6. 2004CMKU/HW/3531/04plavá-5/3a/A3,F2,I1,J2,L4,N3,S1,S2/S-
Corry v. Philippsdorf4. 6. 2004CMKU/HW/3532/04/07plavá15/3a/G3,M1/AA-
Corsi Moravia Diamond29. 8. 2007CMKU/HW/4965/07plavá-5/3a,4a/S80 b
Cosmah v. Balmfluhköpfliblick5. 9. 2000 / 16. 4. 2011CMKU/HW/2424-00/00/04plavá14/3a,4a/B4/5-
Cukra Muminí údolí CS18. 2. 1992ČsHPK/360/92/94plavá-2/F1,L3/6-
Daggi od Říčky Bobravy CS28. 4. 1995CMKU/HW/912/95/99plavá-4/3a/B5,E4,H1/8-
Daila od Říčky Bobravy CS28. 4. 1995CMKU/HW/913/95/99plavá-5/3a/D2,E4,L4,O2/6-
Daissy Plavý květ CS6. 7. 1993ČKSP/534/93/98plavá-5/3a/B1,L4,M8/7-
Daisy Daimar10. 11. 2009CMKU/HW/5922/09plavá-5/3a/A3/S89 b
Dalila z Horské pastviny12. 5. 2003CMKU/HW/3168/03/07plavá25/3a,4a/D2,E4,G3/BB-
Danae Gasko CS1. 3. 1995CMKU/HW/886/95/98plavá35/3a,4a/A4,G1,L4/6-
Day Star z Brzáneckých vinohradů17. 10. 2009CMKU/HW/5900/09plavá14/3a/C1,E1,G3,S5/S-
Debbie Katveri8. 4. 2009CMKU/HW/5643/09plavá15/3b,4a/A2,D2,N3,N4/S-
Dedget od Říčky Bobravy CS28. 4. 1995 / 31. 1. 2005CMKU/HW/914/95/98plavá-5/3a/M6/6-
Deizy od Říčky Bobravy CS28. 4. 1995 / 19. 9. 2004CMKU/HW/915/95/99plavá15/3b/H1/5-
Deriin Sideric Miks.9. 2. 2008CMKU/HW/5080/08plaváV5/3a/S-
Dione D'Arcy Eilleen1. 12. 1994CMKU/HW/1218/96/98plavá35/3a/B1,L4/7-
Dixi Gasko CS1. 3. 1995CMKU/HW/883/95/98plavá-5/3a/A4,L4,M8/6-
Dusty Gasko CS1. 3. 1995CMKU/HW/887/95/99plavá25/3a/K4/8-
Dyra Tánio9. 12. 1992ČsHPK/477/92/95plavá-4/3a,4a/D2,F1/3-
Džesika Ajkaro23. 10. 1995CMKU/HW/1073/95/00plavá25/3a/A4,D3/3-
Ebbie z Horské pastviny12. 5. 2003CMKU/HW/3176/03/06plavá35/3a,4a/E4,L2,M1/BB-
Effie Barte Prim16. 3. 1999CMKU/HW/1855/99/01plavá24/3c/M1/8-
Eileen Muminí údolí CS19. 3. 1994ČKSP/708/94/97plavá-4/3a/B1,D3,E4,G2,K4,L4,M1/5-
Elion Bukový háj8. 3. 2008CMKU/HW/5171/08plavá-6/3a/K1,M8,P2,S1,S5/S-
Elvíra od Hrnčířského kruhu23. 2. 2006CMKU/HW/4198/06plavá-5/3a/C2,N4,P2,S1/S-
Elza Muminí údolí CS19. 3. 1994ČKSP/709/94/98plavá-5/3a/D2,J1,L4,M8/4-
Ema Adamův hrádek16. 10. 2002CMKU/HW/3045/02/08plavá15/3a/L1/BB-
Engela Barte Prim16. 3. 1999CMKU/HW/1853/99/01plavá25/3c,4a/L4/3-
Enny Nabuko-JKL10. 4. 1996CMKU/HW/1159/96/00plavá25/3a,4a/D2,L4/8-
Erka Gasko CS9. 9. 1995CMKU/HW/1033/95/99plavá25/3a/3-
Extra-Fain Sideric Miks.1. 4. 2009 / 18. 12. 2016CMKU/HW/5635/09plavá15/3a/D2,L2/S-
Fanny z Horské pastviny9. 5. 2005CMKU/HW/3914/05/07plavá25/3a/B3,E4,I1,K3,N3/BA-
Fantasia Gold Premio27. 7. 2008CMKU/HW/5412/08plavá15/3a/S-
Fatty z Horské pastviny9. 5. 2005CMKU/HW/3915/05plavá-5/3a/D2,K3/S-
Feiby Barte Prim11. 3. 2000CMKU/HW/2143/00/03plavá15/2a/G3/6-
Fika Muminí údolí CS17. 4. 1995CMKU/HW/907/95/98plavá25/3a/L4/7-
Flavia Gasko Prim25. 8. 1996CMKU/HW/1244/96plavá25/3a,4a/D2/6-
Flera z Páralovy zahrady8. 10. 1996CMKU/HW/1266/96/98plavá35/3a/D2,J1/3-
Fleuer Plavý vítr15. 7. 1995CMKU/HW/1010/95/98plavá25/3a,4a/L4/8-
Flores Šlovický vrch1. 5. 2004CMKU/HW/3491/04/07plavá22/3a/A4,D2,Q1/BB-
Floreta od Červené skály10. 7. 2000CMKU/HW/2323/00/05plavá25/3a/D3/AA-
Fram z Pešíkova kraje CS3. 7. 1994ČKSP/793/94/98plavá-4/3a,4a/E4,G2/7-
Frona z Páralovy zahrady8. 10. 1996CMKU/HW/1267/96/99plavá25/3a/A3,D2/3-
Gaia Královské zátiší15. 11. 1994 / 1. 8. 2007ČKSP/855/94/97plavá-2/3c/E4,H1,L4,O4/5-
Gasi Gasko Prim27. 8. 1996CMKU/HW/1248/96/99plavá25/3a,4a/D2,M8/8-
Gira z Pešíkova kraje CS2. 12. 1997CMKU/HW/1517/97/01plavá35/3a/A1,G1,L4,M8/7-
Goriin Sideric Miks.19. 4. 2013CMKU/HW/7343/13plavá-5/3a/L6,N3,X1/S77 b
Grace Muminí údolí CS8. 4. 1996CMKU/HW/1151/96plavá25/3a,4a/B2,E4,M1/7-
Greace Nabuko-JKL17. 3. 1997CMKU/HW/1372/97/00plavá25/3c,4a/D2,L4/3-
Gutta Muminí údolí CS8. 4. 1996CMKU/HW/1152/96/98plavá25/3a/D3,L4,M8/4-
Haidi z Páralovy zahrady5. 3. 1999CMKU/HW/1834/99plavá25/3a/L3/7-
Hanni Royal Safe29. 7. 1999CMKU/HW/2002/99/05plavá35/3a/A1,B8,E1,L4,N5/BB-
Hanny Nabuko-JKL1. 3. 1998CMKU/HW/1558/98plavá24/3a/5-
Happy Gasko Prim8. 8. 1997CMKU/HW/1451/97/01plavá25/3c/E4/3-
Háta od Červené skály17. 11. 2001 / 3. 5. 2016CMKU/HW/2764/01/04plavá25/3c/D2/AA-
Háta z Budské samoty29. 4. 2001CMKU/HW/2539/01plavá35/3a,4a/D2,J1,M3/AA-
Heidy z Hlohovníka24. 1. 1997 / 30. 3. 2004CMKU/HW/1438/97/99plavá35/3a,4a/E1/5-
Helin Šlovický vrch3. 5. 2005CMKU/HW/3930/05plavá-5/3e,4a/E4,K1,P2,S1/S-
Hella z Páralovy zahrady5. 3. 1999CMKU/HW/1836/99/04plavá15/3a/J1,M8/6-
Hery Černá tečka11. 1. 2000CMKU/HW/2085/00/03plavá25/3a/B5,E4,L4/4-
Hessa Gasko Prim8. 8. 1997CMKU/HW/1454/97plavá36/3a/A5/6-
Hessi Plavý vítr11. 11. 1997CMKU/HW/1504/97/00plavá24/3a/A3,L4/6-
Hetty Plavý vítr11. 11. 1997CMKU/HW/1501/97/01plavá15/3c/L4/5-
Hexa z Páralovy zahrady5. 3. 1999CMKU/HW/1838/99/01plavá15/3b,4a/D2,J1/5-
Chani Barte Prim13. 3. 2005CMKU/HW/3824/05plavá25/3a/L2/BB-
Chantico Gasko Prim23. 3. 2010CMKU/HW/6081/10plavá-5/3a/A4,E2,G3,K4,N4/S94 b
Checkie Nabuko-JKL20. 2. 1999 / 27. 8. 2011CMKU/HW/1798/99/01plavá35/3c/B9,G2,L4/5-
Cherry Černá tečka15. 3. 2001CMKU/HW/2486/01/07plavá15/3a/B8,G1/AA-
Christy od Červené skály25. 3. 2002 / 28. 4. 2010CMKU/HW/2863/02/06plavá35/3a/A4,M3/BB-
Iffy Plavý vítr1. 12. 1999 / 28. 3. 2011CMKU/HW/2070/99/04plavá25/3a/A4,L4,N3/6-
Ioky z Budské samoty10. 9. 2005CMKU/HW/4076/05/08plavá15/3a,4a/AA-
Iris z Budské samoty10. 9. 2005CMKU/HW/4074/05plavá25/3a,4a/N3/BB-
Issa Gasko Prim1. 8. 1998CMKU/HW/1697/98/02plavá35/3a/B4,E4,N6/3-
Izabela Královské zátiší19. 2. 1997CMKU/HW/1356/97/01plavá26/3c/D2,K4,N6/5-
Jantara Plavý vítr16. 9. 2001CMKU/HW/2722/01/05plavá25/3a/E4,G3,L5,M8/BB-
Jenny Plavý vítr16. 9. 2001 / 8. 4. 2013CMKU/HW/2723/01/04plavá25/3a/AA-
Jenny z Páralovy zahrady13. 2. 2005CMKU/HW/3796/05plavá35/3a,4a/A3,J2/AA-
Jessika Nabuko-JKL17. 6. 2000CMKU/HW/2311/00/06plavá35/3a/D2,L4/BB-
Keisi Plavý vítr22. 9. 2002CMKU/HW/3034/02plavá34/3a/K4/BB-
Kendy od Jinolických rybniků20. 11. 1992ČsHPK/447/92/96plavá-2/3a/P1/7-
Kerra Šlovický vrch1. 5. 2009CMKU/HW/5685/09plavá-4/3c/D2/S98 b
Kerry z Budské samoty18. 5. 2007CMKU/HW/4796/07plavá-5/3a,4a/K4,P2/S-
Kesidy Plavý vítr22. 9. 2002 / 6. 3. 2015CMKU/HW/3035/02/06plavá15/3a/I1/AA-
Ketty od Červené skály2. 1. 2009CMKU/HW/5522/09plavá-5/3a/S-
Kia Royal Safe26. 7. 2006CMKU/HW/4490/06plavá24/3b/A4,D2,L4/AA-
Lady z Páralovy zahrady15. 4. 2007CMKU/HW/4750/07plavá-5/3c/A3,K1,S1/S-
Laenthia Gasko Prim28. 8. 1999CMKU/HW/2034/99/04plavá35/3a/A4,B2,B9/BB-
Leggi Gasko Prim28. 8. 1999CMKU/HW/2032/99plavá25/3a/G3,L3,O4/5-
Lima Royal Safe22. 2. 2009CMKU/HW/5609/09plavá-5/3a/G1,S1/S81 b
Meda Královské zátiší17. 5. 2003CMKU/HW/3199/03/08plavá35/3b,4a/A4,M5,O2,O3/AA-
Megi z Budské samoty19. 5. 2008CMKU/HW/5306/08plavá-5/3a/S95 b
Miss Gasko Prim2. 6. 2000CMKU/HW/2309/00/03plavá25/3a/A3,D2,L4/AA-
Molly z Budské samoty19. 5. 2008CMKU/HW/5310/08plavá15/3a,4a/S1/S87 b
Naomi Gasko Prim11. 7. 2000 / 8. 6. 2009CMKU/HW/2349/00/05plavá25/3a/BB-
Nova Gasko Prim11. 7. 2000CMKU/HW/2352/00/04plavá15/3a,4a/E4,G3,M8/AA-
Nuta od Jinolických rybniků4. 4. 1994ČKSP/738/94/95plavá-5/3a,4a/D2,J5,K8/5-
Queen Elizabeth Gasko Prim7. 7. 2002CMKU/HW/2945/02/06plavá25/3a/J1,L4/BB-
Quinta od Jinolických rybniků15. 1. 1996CMKU/HW/1120/96plavá35/3a/A4,B3,M5,Q1/3-
Royal Resie Gasko Prim26. 1. 2004 / 13. 9. 2015CMKU/HW/3400/04plavá24/3a/D3/BA-
Sandra od Jinolických rybniků24. 8. 1996 / 21. 6. 2010CMKU/HW/1254/96/02plavá34/3a/A4,D2,E4,J1,L4,M8/4-
Santa Conny Gasko Prim12. 2. 2004 / 22. 5. 2010CMKU/HW/3420/04/06plavá35/3a/BB-
Ukra od Jinolických rybniků26. 1. 1998CMKU/HW/1532/98plavá25/3a/E4,K4,L3,M1/-
Unie Gasko Prim14. 3. 2005CMKU/HW/3878/05plavá15/3a, N4, P2/S-
Vanilka Gasko Prim27. 4. 2005CMKU/HW/3937/05/08plavá25/3a/D2,G3/BB-
Vendy z Hovgartu5. 4. 2008CMKU/HW/5880/09plavá-5/3a/L4,S1/S-
Venta od Jinolických rybniků2. 8. 1998CMKU/HW/1703/98/04plavá24/3a/B1,E4,G3/3-
Verenica Gasko Prim27. 4. 2005CMKU/HW/3939/05plavá-5/3a/S-

© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus