Informace o akci: Mistrovství světa IHF ve stopách, 6. 11. 2009, ZKO Beroun
Mistrovství světa IHF ve stopách
Pořadatel:
HwK ČR, o.s. a ZKO Beroun
Informace: Blanka Brázdová a Veronika Douchová
E-mail: info@hovawart.cz
Místo konání: ZKO Beroun
Datum: 6. 11. 2009 - 8. 11. 2009
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 8. 10. 2009
Propozice ke stažení:
Propozice k akci Mistrovství světa IHF ve stopách [PDF, 101 kb]
Výsledky:
Kompletní výsledky / Komplette Folge / Final Results
Start.č Start Nr |
Psovod Hundefuehrer |
Pes Hund |
Země Land |
Stopa č. Fahrte Nr |
Body Punkte |
Stopa č. Fahrte Nr |
Body Punkte |
Body celkem Total Punkte |
Pořadí Folge |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helmut Nagele | De Shantyi vom Garten der Freiheit | AT | 2 | 10 | 19 | 94 | 104 | 9 |
2 | Ing.Pospíšil Miroslav | Cindy von Philippsdorf | CZ | 3 | 90 | 18 | 97 | 187 | 2 |
3 | Roland Bereuter | Eria vom Rupertigau | AT | 1 | 97 | 20 | 97 | 194 | 1 |
4 | Lang Anna | Chloe Devil's Breed | DE | 4 | 34 | 17 | 3 | 37 | 10 |
5 | Rita Prinzjakowitsch | Emilia vom Britzer Garten | AT | 5 | 94 | 16 | 79 | 173 | 4 |
6 | Kiefer Hubert | Horant von Arminius | DE | 6 | 92 | 13 | 91 | 183 | 3 |
7 | Bittner Heike | Frieda vom Fuchsiengarten | DE | 8 | 75 | 14 | 92 | 167 | 5 |
8 | Susanne Hagmann | Giulie von der Tannenmühle | AT | 7 | 82 | 15 | 84 | 166 | 6 |
9 | Schwädas Miriam | Aura von der Duessel | DE | 9 | 44 | 11 | 87 | 131 | 8 |
10 | Dekanová Timotea | Blacky od Královského rybníka | CZ | 10 | 88 | 12 | 59 | 147 | 7 |
Program / Programm
7.11.2009
Skupina A, startovní čísla 1-5 / Gruppe A, die Startnummer 1-5
Místo/Platz: obec Svinaře (49°53'0.042"N, 14°11'20.059"E)
Rozhodčí/Richter: pan Hodek Jaroslav
Číslo stopy / Fährtenummer | Pokládání / Legung | Křížení / Kreuzung | Vypracování / Fährtenbeginn | Kladeč / Fährtenleger |
---|---|---|---|---|
1 | 8:00 | 10:30 | 11:00 | paní/Frau Veselá Jana |
2 | 8:45 | 11:15 | 11:45 | pan/Herr Pudil Jiří |
3 | 9:30 | 12:00 | 12:30 | paní/Frau Veselá Jana |
4 | 10:15 | 12:45 | 13:15 | pan/Herr Pudil Jiří |
5 | 11:00 | 13:30 | 14:00 | pan/Herr Fajrajzl Zdeněk |
Skupina B, startovní čísla 6-10 / Gruppe B , die Startnummer 6-10
Místo/Platz: obec Řevnice-Halouny (49°54'26.334"N, 14°13'37.541"E)
Rozhodčí/Richter: Honišková Jana
Číslo stopy / Fährtenummer | Pokládání / Legung | Křížení / Kreuzung | Vypracování / Fährtenbeginn | Kladeč / Fährtenleger |
---|---|---|---|---|
6 | 8:00 | 10:30 | 11:00 | pan/Herr Melichar Miroslav |
7 | 8:45 | 11:15 | 11:45 | pan/Herr Eliášek Antonín |
8 | 9:30 | 12:00 | 12:30 | pan/Herr Eliášek Antonín |
9 | 10:15 | 12:45 | 13:15 | pan/Herr Vydra Zdeněk |
10 | 11:00 | 13:30 | 14:00 | pan/Herr Vydra Zdeněk |
8.11.2009
Skupina A, startovní čísla 1-5 / Gruppe A, die Startnummer 1-5
Místo/Platz: obec Řevnice-Halouny (49°54'26.334"N, 14°13'37.541"E)
Rozhodčí/Richter: Honišková Jana
Číslo stopy / Fährtenummer | Pokládání / Legung | Křížení / Kreuzung | Vypracování / Fährtenbeginn | Kladeč / Fährtenleger |
---|---|---|---|---|
11 | 7:00 | 9:30 | 10:00 | paní/Frau Veselá Jana |
12 | 7:45 | 10:15 | 10:45 | pan/Herr Pudil Jiří |
13 | 8:30 | 11:00 | 11:30 | paní/Frau Veselá Jana |
14 | 9:15 | 11:45 | 12:15 | pan/Herr Pudil Jiří |
15 | 10:00 | 12:30 | 13:00 | pan/Herr Fajrajzl Zdeněk |
Skupina B, startovní čísla 6-10 / Gruppe B , die Startnummer 6-10
Místo/Platz: obec Svinaře (49°53'0.042"N, 14°11'20.059"E)
Rozhodčí/Richter: pan Hodek Jaroslav
Číslo stopy / Fährtenummer | Pokládání / Legung | Křížení / Kreuzung | Vypracování / Fährtenbeginn | Kladeč / Fährtenleger |
---|---|---|---|---|
16 | 7:00 | 9:30 | 10:00 | pan/Herr Melichar Miroslav |
17 | 7:45 | 10:15 | 10:45 | pan/Herr Eliášek Antonín |
18 | 8:30 | 11:00 | 11:30 | pan/Herr Eliášek Antonín |
19 | 9:15 | 11:45 | 12:15 | pan/Herr Vydra Zdeněk |
20 | 10:00 | 12:30 | 13:00 | pan/Herr Vydra Zdeněk |