Informace o akci: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC, 14. 5. 2016, Knížecí rybník u Tábora
Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC
Místo konání: Knížecí rybník u Tábora
Datum: 14. 5. 2016
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 3. 4. 2016/15. 4. 2016
II. uzávěrka pro on-lne přihlášky: 22. 4. 2016
Propozice ke stažení:
Propozice k akci Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC [PDF, 174 kb]
Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC [DOC, 124 kb]
Výsledky:
Rozhodčí: M. Slezák, E. Kapsch, G. Stastny
Breeze Plattensee-Wart
V1 CAJC, BOJ, BOS |
Hanibal Gora Monte
V1 CAC, KV, ček. šamp. IHF, BOB |
Vanilka Gasko Prim
V1, BOV |
PSI - třída štěňat
Cup of Tea Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VN1 |
Cipísek Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VN2 |
Hogar z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
N3 |
FENY - třída štěňat
Casiopea Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VN1 |
Honey z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
VN2 |
Happy z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
VN3 |
Coffee Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VN4 |
PSI - třída dorostu
Boreas Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
VN1 |
Aran od Hlubokého parku
Nasthy z Budské samoty x Bonitas Arcana Dei
|
N2 |
Gerbi Magické oko
Arsis Ave Fortunae x Freny Lea Magické oko
|
N3 |
FENY - třída dorostu
Brianda Cordis Paladin
Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr
|
VN1 |
Bonita Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
VN2 |
Aina od Hlubokého parku
Nasthy z Budské samoty x Bonitas Arcana Dei
|
VN3 |
Amina Medissia
Jacobi Gasko Prim x April z Psího ranče
|
VN4 |
PSI - třída mladých
Dream Black Prim
Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim
|
V1
CAJC |
Brossi Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V2 |
Bustter Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V3 |
Barnabáš von Bobble
Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali
|
V4 |
Armin Lobetanz
Cyr Tara Guarda x Fresie Sideric Miks.
|
V |
Billy Roy Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Flóki Debbie-Ann
Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann
|
V |
Arran z Jasmínového stínu
Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib
|
VD |
Bacardi Plattensee-Wart
Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina
|
VD |
Brett Lafarr Star
Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin
|
VD |
Bronson Plattensee-Wart
Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina
|
VD |
Darwin z Nerudovky
Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky
|
VD |
Andreas z Jasmínového stínu
Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib
|
D |
Cairo Hali Gali
Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali
|
neposouzen |
Dee Jay z Nerudovky
Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky
|
neposouzen |
FENY - třída mladých
Breeze Plattensee-Wart
Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina
|
V1
CAJC,BOJ,BOS |
Desire Black Prim
Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim
|
V2 |
Africa Alti Benes
Angel Seahawk x Fleur Sideric Miks.
|
V3 |
Airisha Gamma Leonis
Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí
|
V4 |
Aiwa z Údolí Opavice
Mefist Černá tečka x Megy Kris-Ve-Mar
|
V |
Beatrice Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Bekky von Bobble
Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali
|
V |
Bellami Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Bessie Lafarr Star
Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin
|
V |
Betthy Lee Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Bonnie von Bobble
Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali
|
V |
Brixia Saint Barbarons
Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž
|
V |
Carmina Hali Gali
Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali
|
V |
Victory z Budské samoty
Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty
|
V |
Arwen z Jasmínového stínu
Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib
|
VD |
Aspera Jabofi Star
Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia
|
VD |
Bayka z Podbuchlovských hor
Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy
|
VD |
Beauty Zola z Podbuchlovských hor
Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy
|
VD |
Blair Ave Fortunae
Roy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan
|
VD |
Bonnie z Podbuchlovských hor
Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy
|
VD |
Bonnie Sunny Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Brea Kasurgis
Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty
|
VD |
Britty Lafarr Star
Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin
|
VD |
Catuschka Hali Gali
Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali
|
VD |
Denny Amijon Star
Barny Seahawk x Blackie Amijon Star
|
VD |
Dixi Amijon Star
Barny Seahawk, SeaHawk x Blackie Amijon Star, Amijon Star
|
VD |
Donna z Nerudovky
Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky
|
VD |
Graffiti Seahawk
Angel Seahawk x Bauli Seahawk
|
VD |
Amica Jabofi Star
Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia
|
absence |
Bessy z Podbuchlovských hor
Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy
|
diskvalifikace |
Fancy Tara Debbie-Ann
Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann
|
absence |
PSI - mezitřída
Hick Sideric Miks.
Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V1
CAC |
Andy Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
V2
res.CAC |
Afareus Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
V3 |
Arne Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V4 |
Ardal Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
VD |
Baldur Sagbariam
Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam
|
VD |
Dardanus Eldorádo Lipí
Falcon Gora Monte x Cappy z Kejvalky
|
VD |
FENY - mezitřída
Éowyn Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
V1
CAC |
Alice Lee Cooper from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
V2
res.CAC |
Blueberry Na3
Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu
|
V3 |
Afra Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
V4 |
Belissa Sagbariam
Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam
|
V |
FeeBee Černý vítr
Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr
|
V |
Amie Blixen Karen
Dantes Gora Monte x Adisa Amijon Star
|
VD |
Annie Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
VD |
Bassira Sagbariam
Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam
|
VD |
Energy Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
VD |
Freddie Černý vítr
Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr
|
VD |
Iris Aldeon
Totus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon
|
VD |
Maja od Červené skály
Aran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály
|
VD |
Bega Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
D |
Angel Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
diskvalifikace |
PSI - třída otevřená
Loki od Červené skály
Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály
|
V1
CAC |
Bernie Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
V2
res.CAC |
Archibald z Narcisovej
Benji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum
|
V3 |
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland
|
V4 |
Andy Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V |
Arsan Lafarr Star
Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin
|
V |
Baghir Scorteus Mons
Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon
|
V |
Baltazar z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
V |
Boon z Kraje bílé pěny
Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr
|
V |
Cristal Black Prim
Conty Lexova smečka x Apis Black Prim
|
V |
Felix Aldeon
Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum
|
V |
Grim z Julinčina údolí
Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí
|
V |
Alby Sun Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Alex z Podbuchlovských hor
Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy
|
VD |
Atos Goodrich
Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa
|
VD |
Barney Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
VD |
Gaudí Katveri
Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu
|
VD |
Keno Šlovický vrch
Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch
|
VD |
Quiron von Ginas vier Linden
Falko von Mehringen x Jade von Ginas vier Linden
|
VD |
Reilu Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
VD |
Upas Hovarian
Sammer Hovarian x Radinka Hovarian
|
VD |
Argo z Podbuchlovských hor
Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy
|
diskvalifikace |
FENY - třída otevřená
Fresie Sideric Miks.
Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.
|
V1
CAC, KV, ček.šamp.IHF |
Havana club Šédedab
Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab
|
V2
res.CAC |
Abigail Bohemia Lischin
Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj
|
V3 |
Apis Black Prim
Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim
|
V4 |
Aimy ze Žďárské vrchoviny
Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty
|
V |
Amare Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Ambra von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V |
Anttara Black Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Aphrodite Plattensee-Wart
Eddi Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina
|
V |
Bereniké Řevnické tůně
Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch
|
V |
Bessi z Krahule
Argo Káranský blesk x Arissa z Kraje pestrého kamení
|
V |
Bessy Čerchovské hvozdy
Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy
|
V |
Calla Wicca Gabreta
Darcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab
|
V |
Derrin Debbie-Ann
Berwill Hali Gali x Annie Black Prim
|
V |
Heidi Aldeon
Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum
|
V |
Aimie z Malé roklinky
Barney Seahawk x Noreen Kris-Ve-Mar
|
VD |
Bacara Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
VD |
Berry Čerchovské hvozdy
Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy
|
VD |
Goriin Sideric Miks.
Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.
|
VD |
Greace Sideric Miks.
Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.
|
VD |
Pepper z Budské samoty
Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty
|
VD |
Beggie Gránická smečka
Assan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí
|
D |
Farrah Mista Jaswin
Chivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin
|
D |
Akina Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
absence |
Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí
Aram z Kraje pestrého kamení x Kessie z Budské samoty
|
diskvalifikace |
Brucie od Plátěné hory
Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty
|
neposouzena |
Caramba Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
absence |
Cudi Krumlovské podzámčí
Andy od Vltavského jezu x Brianny Krumlovské podzámčí
|
neposouzena |
PSI - třída pracovní
Hanibal Gora Monte
Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte
|
V1
CAC,KV, ček.šamp.IHF,BOB |
Qwenn z Budské samoty
Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty
|
V2
res.CAC |
Atai Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V3 |
Adar Šenovský dvůr
Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora
|
V4 |
Benji z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
V |
Alvin Skrytý prízrak
Achilles Hovi Dream x Ciri Mista Jaswin
|
VD |
FENY - třída pracovní
Cailin Sun Kesidy
Dantes Gora Monte x Awe Kesidy
|
V1
CAC |
Rennie z Budské samoty
Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.
|
V2
res.CAC |
Perla Gasko Prim
Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim
|
V3 |
Bessy Amijon Star
Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf
|
V4 |
Brannan Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
VD |
PSI - třída vítězů
Cyr Tara Guarda
Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda
|
V1
CAC |
Apollón Sarasany
Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim
|
V2 |
Arnie Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V3 |
Falcon Gora Monte
Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte
|
V4 |
Rabauke von Jesses Meute
Matze von Jesses Meute x Ono von Jesses Meute
|
V |
Argo Amijon Star
Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf
|
VD |
Arnie von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
VD |
Alfréd ze Světlovských luk
Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora
|
absence |
Cooper Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
absence |
FENY - třída vítězů
Atisha von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V1
CAC |
Famous Sideric Miks.
Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.
|
V2
res.CAC |
Garish Ghada Enormous
Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute
|
V3 |
Blackie Amijon Star
Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf
|
V4 |
Cayenne Černý vítr
Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr
|
V |
Fáma z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
VD |
Ebony Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
absence |
PSI - třída veteránů
Cyrol Bukový háj
Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj
|
V1 |
Dawson z Julinčina údolí
Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr
|
V2 |
FENY - třída veteránů
Vanilka Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
V1
BOV |
Boogie Černý vítr
Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr
|
V2 |
Amelie z Badínského pralesa
Artur z Duhového kopce x Bety zo Šarfie
|
V3 |
Cindy v. Philippsdorf
Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf
|
V4 |
Ambra Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V |
Anitun z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.
|
VD |
Halka Barte Prim
Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim
|
absence |
Soutěže
Nejlepší pár psů
- Ambra Hali Gali + Arnie von Bobble, maj. Dagmar Kozlíková
Nejlepší chovatelská skupina
- Awedante - černí, chovatel Eva Hajšmanová
- von Bobble - plaví, chovatel Dagmar Kozlíková
- Black Prim - černí, chovatel Libuše Svobodová
Akce Hwk